امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
سهیلا ملکشاهی؛ کار آفرینان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند.

سهیلا ملکشاهی؛ کار آفرینان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند.

0 دیدگاه 18 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 79

به گزارش آفتاب ایلام ، سهیلا ملکشاهی ، صبح امروز در مراسم کار آفرینان شرکای اصلی سازمان تامین اجتماعی‌ اظهار داشت : در شرایط کنونی کشور که در جنگ اقتصادی و تحریم های دشمنان قرار دارد هر کار آفرینی بتواند کوچکترین اشتغالی ایجاد کند توانسته است کمک بزرگی به چرخه تولید کشور داشته باشد و این حرکت جهادی میتواند برابر با حضور در جنگ و قرار گرفتن در مقابل گلوله دشمن باشد.

وی افزود؛ کار آفرین میتواند با هر گام خود چند قدم دشمن را به عقب بکشاند و با چرخ تولید خود،دشمن ما را که استقلال کشور را مورد هدف قرار داده است نا امید کند و رشته هایی را که برای ناامیدی ایران بسته اند قطع کند.

ملکشاهی کارآفرینان را سنگر سازان بی سنگر خواند و گفت؛ سازمان از کارفرمایان به عنوان شرکای اصلی تامین اجتماعی یاد می کند و بر این باوریم که که با کمک کارآفرین به جایگاه واقعی خود می رسد.

وی در ادامه گفت: کارگزاران ،کارگران و کارفرمایان سه راس اصلی مثلث سازمان هستند و در تعامل و ارتباط تنگاتنگی که بین کارفرمایان و سازمان صورت میگیرد می تواند منعویات مقام معظم رهبری و بحث اقتصاد مقاومتی که نسخه اصلی آن دست کارفرمایان است پیچیده شود.
مصداق اصلی اقتصاد مقاومتی را کارفرمایان خواند.

در پایان از شش کار آفرین برتر استانی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

0 دیدگاه