امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
دشمن با القای ایران هراسی به دنبال تضعیف جایگاه ایران در منطقه بود

دشمن با القای ایران هراسی به دنبال تضعیف جایگاه ایران در منطقه بود

0 دیدگاه 20 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 88

به گزارش آفتاب ایلام ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی عصر امروز در مراسم گرامیداشت عملیات غرور آفرین فتح المبین که در «دشت عباس» دهلران با حضور احادمردم و مسئولان برگزارشد، اظهار داشت: یکی از عملیات‌های موفق و تاثیرگذار در دوران دفاع مقدس، عملیات غرور آفرین فتح المبین است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تاثیرگذاری عملیات‌های دوران دفاع مقدس را عامل بازدارندگی دشمنان انقلاب اسلامی دانست و افزود:  این عملیات‌ها توانستند اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان به اثبات برسانند و حضور امروز ایران در معادلات جهانی و منطقه‌ای نتیجه عملیات‌های دیروز رزمندگان همچون عملیات‌های فتح المبین است.

وی در ادامه راهبردهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی را برشمرد و برجام را یکی از این راهبردها برای تسخیر جمهوری اسلامی دانست و گفت: دشمن در برجام به دنبال خاموش کردن چراغ روشن دستیابی دانشمندان و متخصصان ایرانی به فن آوری روز بود که با تدبیر به موقع مقام معظم رهبری و تاکید معظم‌له مبنی بر گول دشمن را نخورید، دشمن در این راهبرد شکست خورد.

وی راهبرد دوم دشمن را تنزیل جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه نام برد و در این ارتباط خاطر نشان کرد: دشمن با القای ایران هراسی در منطقه به دنبال تضعیف جایگاه ایران در منطقه بود که این راهبرد شکست خورد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام، به تلاش دشمن در راهبرد اختلاف افکنی بین اقوام و قبائل اشاره و یادآورشد: دشمن با خلق داعش و اسلام هراسی در تلاش آن بود که چهره خشن و غیر انسانی را از اسلام ارائه دهد که با تدبیر و افشای ماهیت داعش و خالقان آن در این حربه نیز طعم شکست را چشید و در اذهان عمومی خود به عنوان بانی و خالق داعش شناخته شد و این از برکت حضور فتح المبین آفرینان عرصه دیپلماسی کشور است.

وی به دلبستگان داخلی به معجزه آمریکا اشاره کرد و گفت: دلبستگان به معجزه آمریکا در داخل بدانند که فرزندان دیروز میادین نبرد و امروز مدافع حرم اجازه معجزه‌گری به آمریکا در ایران را نخواهند داد و تحت زعامت امام خود پوزه آمریکا را به خاک خواهند کشید و شرم و سرشکستی برای دلبستگان به معجزه آمریکا را هدیه خواهند کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در خاتمه یادآورشد: امنیت امروز، نتیجه رزم مردان دیروز فتح المبین آفرینان میادین نبرد است، قدر دان رزم آنان را بدانیم و بر آنان افتخار و یاد و نامشان را قدر بدانیم.

انتهای پیام/‌م

0 دیدگاه