امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
نیروی انتظامی ایلام آماده خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی است

نیروی انتظامی ایلام آماده خدمات‌رسانی به گردشگران نوروزی است

0 دیدگاه 21 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 83

سردار نوعلی یاری در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام  ، اظهار داشت: نیروی انتظامی ایلام آماده خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران در ایام نوروز است و در این زمینه برنامه‌های لازم تدارک دیده شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اقدامات و آمادگی پلیس برای ایام نوروز گفت: تدوین طرح‌های عملیاتی، انتظامی و خدماتی برای قبل، بعد و حین ایام نوروز تدوین، تمرین و عملیاتی شده است و در این راستا نیروهای انتظامی در آمادگی کامل برای برقراری امنیت شهروندان، مسافران و گردشگران نوروزی هستند.

وی به اجرای طرح‌های پیشگیری چهارشنبه آخرسال اشاره و یادآورشد: طرح پیشگیری از حوادث احتمالی این روز تدوین و کلیه عوامل انتظامی در سراسر استان با هرگونه هنجارشکنی برخورد می‌کنند.

یاری در ارتباط با حوادث احتمالی چهارشنبه آخر سال گفت: به شهروندان توصیه می‌کنم که از به‌کارگیری مواد آتش‌زا و ترقه‌های غیر استاندارد و حادثه ساز خودداری کرده و اجازه ندهند جوانان و نوجوانان از این گونه وسایل استفاده کنند بلکه در محیطی سالم، مفرح و بی حادثه  این روز را سپری کنند.

استقرار 18 ایستگاه پلیس در ایام نوروز در اماکن تفریحی و تفرجگاه‌های ایلام از دیگر برنامه‌های اعلامی سردار یاری بود که در این ارتباط افزود: پلیس علاوه بر استقرار شبانه روزی در کلیه واحدهای خود 18 ایستگاه نوروزی دیگر در اماکن تفریحی استان استقرار تا با تمام توان در برقراری امنیت شهروندان و مسافران و گردشگران را برقرار کند.

وی همچنین با اشاره به تدوین برنامه‌های ترافیکی و روان بودن معابر و استقرار پلیس در اماکن تجاری برای پیشگیری از سرقت و ترافیک روان برای شهروندان خاطر نشان کرد: آمادگی نیروی انتظامی ایلام برای خدمات‌رسانی به گردشگران در ایام نوروز 100 درصدی است.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه