امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
فعالیت گشت‌های ۳۰گانه راهداری در محورهای ایلام آغاز شد

فعالیت گشت‌های ۳۰گانه راهداری در محورهای ایلام آغاز شد

0 دیدگاه 21 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 89

نورالله دلخواه در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام  اظهار داشت: در آستانه سال جدید و سفرهای نوروزی، طبق معمول بر اساس شرح وظایف برای فراهم کردن زیرساخت‌های حمل و نقلی مسافران تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم.

وی افزود: طرح نوروزی از 25 اسفند آغاز تا 20فروردین ادامه دارد و توزیع سفرها در ایام تعطیلات نوروزی امسال گسترده است و از این لحاظ که در تعطیلات نوروزی سال 98 زمان خاصی را به‌عنوان اوج بار سفرهای نوروزی نداریم، کار کمی راحت‌تر است.

مدیرکل حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت:  پیش فروش بلیط‌های ناوگان عمومی از 12 اسفندماه آغاز شده و به صورت حضوری و اینترنتی مسافران می‌توانند بلیط ‌های خود را در مسیرهای مورد نظر از مبدا و یا به مقصد استان خریداری کنند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های متولی سفر و کارگروه تسهیلات سفر استان انجام شده است. شرکت‌های مسافربری، رانندگان و همکاران ناوگان حمل و نقل عمومی در آمادگی کامل هستند. مسئولیت کمیته حمل و نقل و ترافیک ستاد تسهیلات سفر با اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است و هیچ مشکلی در سفرهای نوروزی امسال نداریم.

دلخواه خاطرنشان کرد: بازدید از مجتمع‌های خدمات رفاهی استان نیز انجام شده و موارد کاستی و نقصان‌ها باید ظرف یک هفته برطرف شود‌. تمام عملیات عمرانی در محورهای مواصلاتی استان نیز از آغاز طرح نوروزی یعنی 25 اسفندماه تا 17 فروردین‌ماه تعطیل است.

وی در پایان یادآور شد: 30 تیم استقراری در محورهای استان ایلام با 80 نفر در حمل و نقل جاده‌ای و 40 نفر در پایانه مرزی، به مسافران نوروزی خدمات رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه