امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
۲۱ واحد صنعتی راکد در ایلام به چرخه تولید بازگشت

۲۱ واحد صنعتی راکد در ایلام به چرخه تولید بازگشت

0 دیدگاه 23 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 105

معرف بسطامی در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام ، اظهار داشت: دغدغه اصلی امروز کشور، استان و ایلام یک دغدغه مشترک و آن هم مباحث مربوط به اقتصاد، تولید و اشتغالزایی است.

فرماندار ایلام گفت: در جهت برطرف کردن دغدغه مشترک در ایلام تلاش شده است با اجرای مصوبات و پیگیری مستمر، 21 واحد تولیدی صنعتی راکد را فعال و به چرخه تولید وارد شوند.
 

وی در ادامه به زمینه‌سازی برای حضور سرمایه گذاران در ایلام اشاره و در این ارتباط می‌گوید: 55 طرح بی نام مرتبط با حوزه‌های کشاورزی، صنعت و فنآوری ازجمله این طرح‌ها هستند تا سرمایه‌گذار بدون دغدغه و مسائل دست و پاگیر اداری بتواند نسبت به سرمایه‌گذاری در ایلام اقدام کند.

بسطامیدر زمینه تامین منابع سرمایه‌گذاری یادآورشد: در حوزه اشتغالزایی شهرستان ایلام توانسته‌است 24 درصد از تسهیلات اشتغالزایی روستایی را به خود اختصاص دهد که سهم خوب و تاثیرگذاری در اشتغال و تولید است.

استقرار 250 بازرس برای نظارت بر تسهیلات اشتغالزایی روستایی در ایلام در مشاغل مختلف برای پرهیز از انحراف منابع را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: استفاده از بیمه صندوق های بیمه‌ای، اهرم نظارتی مناسب برای برای صحت عمل طرح‌های اشتغالزایی است.

فرماندار ایلام، اقدامات بزرگراهی و ساخت 45 کیلومتر بزرگراه در ایلام، فعال بودن پروژه‌های نفت و گاز و منابع معدنی ایلام را نوید بخش توسعه ایلام دانست و افزود: ایلام در مسیر توسعه قرار دارد و توسعه پایدار آن در حال تحقق است.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه