امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398
۱۰۰ هزار دانش آموز ایلامی در طرح همیاران پلیس مشارکت دارند

۱۰۰ هزار دانش آموز ایلامی در طرح همیاران پلیس مشارکت دارند

0 دیدگاه 23 اسفند 1397 چاپ خبر بازدید: 107

سرهنگ محسن ناصری در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام  با اشاره به اجرای طرح همیاران پلیس در مدارس  اظهار داشت: طرح همیاران پلیس باهمکاری دانش آموزان یکی از برنامه‌های مهم و موفق نیروی انتظامی برای توسعه فرهنگ ترافیک در جامعه است.

رئیس پلیس راهور استان ایلام گفت: طرح همیاران پلیس در دوره متوسطه به پلیس‌یار نوجوان و جوان گسترش پیدا کرده است و در استان ایلام بالغ بر 100 هزار دانش‌آموز در این طرح مشارکت دارند.

فرهنگ‌سازی، آگاهی بخشی، پیشگیری از حوادث ناگوار تصادفات از جمله اهداف طرح همیاران پلیس بوده که رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در ارتباط با این طرح خاطرنشان کرد: ما معتقدیم پیشگیری در همه مواقع از بازدارندگی و درمان، بهتر و کم هزینه‌تر است پس باید در زمینه آگاهی رسانی به مردم کوشید تا برای حل مشکل به موضوع بازندارندگی و ارتکاب جرم برخورد نکنیم.

ناصری همکاری و همراهی آموزش و پرورش در طرح همیاران پلیس را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام در اجرای این طرح همواره پلیس راهور را  همراه بوده است  و موفقیت طرح همیاران پلیس در مدارس استان  ایلام از برنامه‌های موفق  تعاملی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام و پلیس راهور استان ایلام بوده است.

وی در پایان به هموطنان عزیز توصیه کرد: در ایام نوروز با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب زدگی در هنگام رانندگی، استفاده 100 در صد از کمربند ایمنی و عدم سوار کردن مسافران خردسال در صندلی جلو خودرو  را مورد توجه و با همکاری و همراهی با پلیس ایام نوروز را با رعایت قوانین بدون حادثه سپری کنند.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه