امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
سیل‌زدگان ایلامی برای گرفتن خسارت به بخشداری محل سکونت مراجعه کنند

سیل‌زدگان ایلامی برای گرفتن خسارت به بخشداری محل سکونت مراجعه کنند

0 دیدگاه 18 فروردین 1398 چاپ خبر بازدید: 83

حبیب‌الله محبی در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام، در پاسخ به این سئوال که سیل زده‌ها برای گرفتن خسارت به کجا مراجعه کنند،  و مسئولیت برآورد خسارت سیل زدگان با کدام نهاد استان است اظهار داشت: با توجه به اینکه مسئولیت تعیین خسارت سیل زدگان استان با بنیاد مسکن است و دستگاه‌ها برای کمک به بنیاد مسکن در جهت تسریع در فرآیند تعیین خسارات  با بنیاد مسکن همکاری می‌کنند.

مدیرکل بنیادمسکن استان ایلام گفت: تمام خسارت دیدگان سیل اخیر در استان ایلام  به بنیادمسکن شهرستان‌ها یا بخشداری محل سکونت مراجعه و درخواست خود را جهت ارزیابی خسارات وارده تحویل نمایند تا بلافاصله کارشناسان ارزیاب بنیاد مسکن به محل اعزام شوند.

مدیرکل بنیادمسکن استان ایلام گفت: مردم استان ایلام از امروز  یکشنبه  می‌ توانند درخواست تعیین خسارت منازل خود را به بنیاد مسکن  و بخشداری محل سکونت خودتحویل دهند.

وی یادآور شد: متقاضیان باید مشخصات کامل خود و آدرس و کدپستی خود و موضع خسارت دیده و همچنین عکس موضع خسارت دیده را در اختیار بنیاد مسکن  و بخشداری محل سکونت قرار دهند و در تحویل درخواست‌های خود عجله نداشته باشند،و مظمئن باشند بدون هیچ محدودیتی در خدمت تمام خسارت دیدگان از سیل هستیم.

انتهای پیام/م

0 دیدگاه