امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
عضو فراکسیون امید مجلس: تبعات ‌اقدام‌ نابه‌خردانه ترامپ دامنگیر آمریکا خواهد شد‌

عضو فراکسیون امید مجلس: تبعات ‌اقدام‌ نابه‌خردانه ترامپ دامنگیر آمریکا خواهد شد‌

0 دیدگاه 20 فروردین 1398 چاپ خبر بازدید: 90

جلال میرزایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  آفتاب ایلام در ارتباط با اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت:‌ بنا به فرمایش حضرت امامخمینی (‌ره) اگر سپاه نبود، کشور هم نبود.

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز روز سه‌شنبه در حمایت از  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با لباس سبز(لباس فرم) مخصوص سپاهیان در مجلس شورای اسلامی حضور یافتم تا به جهان عیان کنم که  سپاه محبوب قلوب همه ایرانیان است.

وی اقدام آمریکا را خارج از عرف و قوانین بین‌المللی و ناقص قوانین سازمان ملل دانست و یادآور شد: اقدام آمریکا اقدامی نابه‌خردانه و به دور از واقعیت و تبعات آن دامنگیر آمریکا خواهد شد.

آمریکا خودش سر دسته تروریست‌های عالم است‌

سلام امینی دیگر نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی ‌‌در ارتباط با اقدام خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهار داشت: کل بی‌ثباتی و ناامنی منطقه کار آمریکا‌ست.‌

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا غلطی کرده است و سپاه را تروریست اعلام  کرده در حالی‌که آمریکا خودش سر دسته تروریست های عالم است. اقدامات ترروریستی و بی‌ثباتی منطقه و جهان از آمریکا سرچشمه می‌گیرد و اقدام خصمانه آمریکا بر محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلوب ملت ایران و تمام آزادگان جهان می‌افزاید.

انتهای پیام/‌م

0 دیدگاه