امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا نشان از حماقت آن‌ها دارد

تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا نشان از حماقت آن‌ها دارد

0 دیدگاه 20 فروردین 1398 چاپ خبر بازدید: 92

به گزارش آفتاب ایلام ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی پیش از ظهر امروز در مراسم روز پاسدار ، در جمع سبزپوشان سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار داشت: تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا نشان از حماقت و جهالت آنها دارد و قبل از تحمیل کردن اف.ای.تی.اف بر کشور ما این اقدام را انجام دادند و ماهیت  پلیدشان با این حرکت آشکار شد، آنها این را به خوبی بدانند که دیگر در خاورمیانه امنیت نخواهند داشت.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: پاسداران همیشه با عزت و با افتخار هستند و در همه‌ عرصه ‌ها  با جان و مال خودشان در خدمت نظام بوده و هستند.

وی افزود:  امروز همه‌ی ارکان حکومت و تمامی مسئولان ، سپاه پاسداران را به عنوان یک ضرورت برای کشور شناخته اند و به خوبی می‌دانند که سپاه در تمام عرصه‌ها پیشتاز است و با تمام توان و امکانات خود وارد عرصه می‌شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام خاطرنشان کرد: نیروهای سپاه در مناطق سیل زده استان در کنار مردم حضور فعال دارند و در حال امداد رسانی هستند و این برای سپاه یک افتخار است که خادم مردم باشد.

شاکرمی افزود: ما مصمم هستیم تا پای جان از نظام و انقلاب صیانت کنیم و در تمام عرصه ها پیشتاز باشیم و با افتخار پشتیبان ولایت خواهیم بود و در هرجایی که به انسان های مظلوم ظلمی شود ، سپاه پاسداران وارد عمل خواهد شد.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه