امروز: پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398
پالایشگاه گاز ایلام مصمم بر تحقق رونق تولید

پالایشگاه گاز ایلام مصمم بر تحقق رونق تولید

0 دیدگاه 20 فروردین 1398 چاپ خبر بازدید: 109

به گزارش آفتاب ایلام ،  شهریار داری پور در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت افزود: شرکت پالایش گاز ایلام در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است برنامه های مدونی دردست اقدام دارد که به مرورزمان اجرایی می شوند.

وی به مسئولیت این شرکت در قبال نامگذاری سال جاری اشاره و اظهار داشت: با برنامه ریزی های انجام شده پیش بینی میشود که با تولید در سقف طراحی رونق تولید در این شرکت محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد:این شرکت در سال گذشته در زمینه های مختلف از جمله تولید گاز شیرین،میعانات گازی،گوگرد و … قدمهای اساسی برداشته که نتیجه آن تولید پایدار بوده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه تولید پایدار نتیجه کار جمعی و تلاش تک تک کارکنان بوده است،گفت: در سال گذشته این  شرکت یکی از شرکتهای سرآمد در خرید کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی بوده است.

 داری پور با بیان اینکه در سال گذشته بیش از60 درصد ارزش مالی کالاهای مورد نیاز شرکت، از تولیدکنندگان داخلی خریداری شده است،افزود:عمده ترین کالای استراتژیک مولکولارسیو جهت استفاده در واحدهای نم زدایی بوده که مقدار 120تن از تولیدکنندگان داخلی خریداری شده است.

وی به تولیدات این شرکت اشاره و تصریح کرد:در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 430میلیون متر مکعب گاز تصفیه شده به خط سراسری تزریق شده است.

وی با بیان اینکه بیش از یک و نیم میلیون بشکه میعانات گازی در سال گذشته تولید شده است،خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 57 هزارتن گوگرد پاستیلی  و بیش از 37 هزار تن گاز مایع تولید شده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت:در سال گذشته بیش از دو میلیون و 366 هزارو 580 نفر ساعت کار بدون حادثه در این شرکت انجام شده که این مهم با آموزش و رعایت نکات ایمنی و ... محقق شده است.

داری پور افزود: در سال گذشته علاوه بر مصرف داخلی بیش از 27 هزار تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارز آوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.

انتهای پیام/

0 دیدگاه