امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
سردار حزنی در ایلام:رمز موفقیت سپاه پاسداران مردمی بودن است/ اهدای ۷۷ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان

سردار حزنی در ایلام:رمز موفقیت سپاه پاسداران مردمی بودن است/ اهدای ۷۷ هزار جهیزیه به زوج‌های جوان

0 دیدگاه 3 اردیبهشت 1398 چاپ خبر بازدید: 94

به گزارش آفتاب ایلام ، صبح امروز آئین اهدای 175 سری جهیزیه به نوعروسان ایلامی با حضورسردار سید‌ضیاالدین حزنی مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی، سرهنگ جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان، ضیا رضایی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام و جمعی از مدیران، بسیجیان و  اصحاب مطبوعات و رسانه های دیداری و شنیداری استان برگزار شد.

سردار حزنی در این جلسه در سخنانی اظهار داشت: 77 هزار جهیزیه در 2 سال گذشته به ارزش 385 میلیارد تومان در کشور اهدا شده است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چهار آسیب اجتماعی مهم به رغم تمام تلاش‌ها برای کاهش آنها هنوز در کشور خودنمایی می‌کند که این چهار آسیب شامل طلاق، اعتیاد، محرومیت و فقر است که زیبنده کشور نیست و به همین جهت سپاه برای کاهش آنان اقدام و تاکنون توانسته است با ارائه تسهیلات، آموزش، محرومیت زدایی بیش از 3 درصد از آمار طلاق را در کشور کاهش دهد.

وی در ادامه افزود: نگاه مقام معظم رهبری به مسائل اجتماعی دقیق و راهگشابوده و این اقدامات در حوزه محرومیت زدایی و ازدواجآسان از تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده که سپاه را مامور اجرای آن کرده است.

وی ضمن بیان اینکه امروز 175 نو عروس جهیزیه دریافت خواهند کرد، افزود: مفتخریم که سپاه از جنس مردم است و تمامی راهبردهای اصلی سپاه برای مردم است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید در استان ایلام اقدامات بیشتری صورت پذیرد، تصریح کرد: رمز موفقیت سپاه پاسداران، مردمی بودن است و هر سازمانی که با مردم باشد پایان‌ناپذیر می‌شود.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه