امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398
ایلام| سپاه پاسداران مردم‌یاری را ویژگی سازمانی خود می‌داند

ایلام| سپاه پاسداران مردم‌یاری را ویژگی سازمانی خود می‌داند

0 دیدگاه 3 اردیبهشت 1398 چاپ خبر بازدید: 64

به گزارش آفتاب ایلام ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی صبح امروز در مراسم اهدای 175 مورد جهیزیه هدیه رهبر معظم انقلاب اسلامی به نوعروسان ایلامی که با حضورسردار سید‌ضیاالدین حزنی، مشاور فرمانده کل سپاه و دبیر قرارگاه مرکزی محرومیت زدایی برگزار شد، اظهار داشت: افتخاری که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آن خود می‌داند، افتخار نوکری مردم است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: سپاه پاسداران مردم‌داری، مردم‌یاری و با مردم‌بودن را ویژگی سازمانی خود می‌داند.

وی گفت: در راستای مردم داری و مردم یاری و با مردم بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌های غم و شادی مردم ایران حضور و مردم را در راس برنامه‌های خود قرار داده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام حضور در سازندگی، محرومیت زدایی، اشتغالزایی، اعزام پزشکان و متخصصان و کادر درمان به نقاط محروم استان، اقدام در جهت تسهیل ازدواج آسان و برنامه‌های سپاه پاسداران عنوان کرد و افزود: هرجا مردم احساس نیاز به حضور سپاه داشته باشند، سپاه این احساس را با حضور بی منت و برای ارائه خدمت به مردم با جان و دل پذیرا است.

وی در ادامه اظهارداشت:حضور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میادین نبرد، مقابله با گروهک‌ها، به زانو در آوردن آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی و حضور در عرصه سازندگی، علم و دانش و پژوهش و هوافضا، یک پیام دارد و آن رضایت مردم و برای مردم بودن و امنیت مردم است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در ادامه افزود: مردمی که برای این انقلاب و حفظ آرمان‌های آن جان داده و شهدای والامقامی را تقدیم آرمان‌های بلند مقام ولایت داشته اند، شایسته خدمتگزاری بوده و سپاه به این خدمتگزاری مفتخر است.

شاکرمی سپس به رشادت‌ها و تقدیم 3000 شهید ایلام اشاره کرد و یادآورشد: استان ایلام علی رغم جمعیت کم آن در دوران دفاع مقدس نگین درخشان در حضور در میادین نبرد بوده و با اقندار و حضور لشکر افتخار آفرین امیرالمومنین(ع) را سازماندهی و علاوه بر حفظ جبهه‌های میانی در عملیات‌های غرور آفرین کربلای 4 و نصر5  و سایر عملیات‌ها افتخار آفرین میادین نبرد بوده است.

وی در ادامه گفت: این مردم که در رهروی راه ولایت و تقدیم 3000 شهید برای حفط آرمان‌های انقلاب اسلامی کوتاهی نکرده است شایسته بهترین‌ها بوده است.

شاکرمی افزود: انتظار ما آن است که مسئولان دست در دست هم محرومیت استان را مرتفع و این عنوان را با تلاش و کوشش خود از ایلام بردارند.

انتهای پیام/ م

0 دیدگاه