امروز: پنجشنبه 24 آبان 1397

جزئیات انهدام تیم 6 نفره پژاک در کُردستان از زبان فرمانده سپاه بیت المقدس

رضا میرزاد چهارشنبه 1 فروردین 1397 47

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با تشریح جزئیات انهدام تیم 6 نفره پژاک در کامیاران گفت: در این درگیری ۶ پژاکی کشته شدند و تعقیب گروهک های ضد انقلاب همچنان به‌صورت مداوم ادامه دارد.

واکاوی حمله به کنسولگری ایران در جنوب عراق/چه کسانی و چرا در آتش فتنه بصره می دمند؟

چهارشنبه 1 فروردین 1397 111

مخالفان دوستی و ارتباط میان تهران و بغداد، خصوصا در آستانه تشکیل دولت جدید عراق در صدد تیرگی روابط دو طرف هستند تا به زعم خود از نفوذ و جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عراق بکاهند. این همان طرح مشترک مثلث ترامپ، بن سلمان و نتانیاهو برای انزوای منطقه ای جمهوری اسلامی ایران است و اینک با حوادث بصره، پرده دیگری از این سناریو آشکار شده است.

الحاق سازمان جدید عمران و توسعه روستایی به وزارت جهادکشاورزی خطایی بسیار مخرب و نابخشودنی است

رضا میرزاد چهارشنبه 1 فروردین 1397 51

یونس آزادی دکتری برنامه ریزی روستایی و سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری ایلام گفت: الحاق سازمان جدید عمران و توسعه روستایی به وزارت جهادکشاورزی خطایی بسیار مخرب و نابخشودنی است.

نشست تخصصی شاعران بسیجی کانون هنرمندان ایوان برگزار شد

رضا میرزاد چهارشنبه 1 فروردین 1397 41

نشست تخصصی شعر آیینی، با حضور شاعران نخبه بسیجی شهرستان ایوان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد .

مطالبه فراموش شده مردم ایلام؛ "سه راهی ایلام، ملکشاهی" بعدار ۵ سال فراموشی ناقوس مرگ می‌نوازد

رضا میرزاد چهارشنبه 1 فروردین 1397 48

"محور سه راهی ایلام، ملکشاهی،‌بدره" برابر آمار پزشکی قانونی استان ایلام در۲۹ ماه گذشته ۲۹ کشته و ۵۱۰ مصدوم داشته است که به" سه راهی مرگ معروف شده است".

سوت قطاری که در ایلام شنیده نمی‌شود

رضا میرزاد چهارشنبه 1 فروردین 1397 131

اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲ پروژه راه‌آهن ایلام توسط رئیس جمهور وقت کلنگ‌زنی شد و از آن زمان تاکنون این پروژه فقط در سخنان نمایندگان و مسئولان ارشد استان ایلام با الفاظ "خواهد شد" و "‌در ‌دست اقدام و پیگیری است" هر از چند گاهی شنیده می‌شود.

استاندار ایلام: برطرف کردن مشکلات مردم نیازمند حضور مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی رسانی است

ادمین پنجشنبه 15 شهریور 1397 79

استاندار ایلام در بازدید و حضور در بین بازاریان ایلام گفت: برطرف کردن مشکلات مردم نیازمند حضور مسئولان در عرصه خدمت‌رسانی است.

امروز نظام اسلامی با یک جنگ همه جانبه اقتصادی مواجه است

ادمین پنجشنبه 15 شهریور 1397 57

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه) در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان، مهمترین وظیفه مردم و نخبگان را در شرایط خطیر کنونی، حرکت در جهت حفظ و تعمیق انسجام مردم با دستگاههای دولتی و پرهیز از ایجاد فضای یأس و ناامیدی و احساس بن‌بست دانستند و گفتند: بدخواهان ملت ایران به موازات جنگ اقتصادی، جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده اند، بنابراین انتقادها باید با هدف اصلاح و خیرخواهانه باشند.

چرا رهبری مستقیماً در موضوع فساد ورود نمی‌کنند؟ / چرا رفتاری مانند امیرالمومنین با ابن‌هرمه ندارند؟!

ادمین جمعه 16 شهریور 1397 552

چرا رهبرانقلاب رفتاری مانند امیرالمومنین(ع) با ابن هرمه محتکر بازار اهواز ندارند؟ این سؤال دو بخش دارد؛ بخش اول مربوط به استناد به یک نقل تاریخی است و بخش دوم نتیجه‌ای که از این نقل تاریخی گرفته می شود.

آیا منطقه آزاد مهران می‌تواند گره‌ از اقتصاد ایلام باز کند؟

رضا میرزاد پنجشنبه 15 شهریور 1397 74

ماراتن نفس گیر تصویب منطقه آزاد مهران ٬ بعد از سال‌ها به پایان رسید.دست آوردی که خیلی‌ها در تلاش هستند تا تصویب منطقه آزاد مهران را حاصل تلاش خود بدانند و در انتخابات پیش رو از این امتیاز بهره انتخاباتی ازآن خود سازند.