سلام امینی| سئوال از رئیس جمهور تعلق به جریان خاص سیاسی ندارد

به گزارش  آفتاب ایلام، سلام امینی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان ایلام اظهار داشت: شفافیت در عملکرد و گفتار و رفتار امر ارزشمند و از خصلت‌های یک نماینده انقلابی است و به همین جهت این طرح را گامی در جهت انقلابی شدن نمایندگان مجلس و شفافیت عملکرد آنان می‌دانم.

امینی در ادامه مباحث خود و در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه عده‌ای در حال القای این ایده هستند که سئوال از رئیس جمهور مربوط به جریان خاص سیاسی بوده است واکنش نشان داد و خاطر نشان کرد: این موضوع را تکذیب و سئوال از رئیس جمهور خواسته کلیه نمایندگان اعم از اصلاح طلب و اصولگرا و اعتدالی بوده است و تعلق به جریان خاص سیاسی نبوده است.

وی استعفای حضرتی که تعلق به فراکسیون امید  داشته و به جهت ماندن بر سئوال خود از فراکسیون امید استعفاء داده است را سند این گفته خود دانست و تصریح کرد: استعفای آقای حضرتی و ماندن بر سئوال خود از رئیس جمهور اثبات کننده این بیان من است که سئوال از رئیس جمهور خواسته همه جریان‌های سیاسی مجلس بوده است.

امینی سرنوشت سئوال از رئیس جمهور به کجا ختم می‌شود بیان کرد: برای پاسخ به این سئوال زمان آن را پاسخ می‌دهد و هنوز برای رسیدن به نتیجه زود است.

وی در ادامه افزود: آنچه در وضعیت فعلی مهم است وحدت و یک‌صدایی در مقابل دشمنان با حفظ انتقاد و تلاش در اصلاح امور و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/م