تزریق ۴۰ تن گوشت قرمز‌ «گرم و منجمد» به صورت هفتگی در بازار ایلام

مهدی پورسیابیدی در گفت و‌گو با خبرنگار آفتاب ایلام  اظهار داشت: اولویت نخست دست‌اندرکاران تنظیم بازار استان ایلام   کاهش قیمت گوشت قرمز  بوده و در تلاش هستیم تا بتوانیم با تنظیم بازار و کاهش قیمت محصولات پرمصرف آسایش شهروندان و قدرت خرید آنان را بالا ببریم.

مدیرکل پشتیبانی امور‌دام ایلام گفت: در راستای تحقق اهداف فوق هرهفته 40 تن گوشت قرمز«گرم و منجمد» به بازار ایلام تزریق می‌شود.

وی در ادامه افزود: در 9 ماهه امسال  1900 تن فرآورده خامی دام به بازار ایلام تزریق و این تزریق موجب تنظیم بازار و موثر در کاهش قیمت و کمک به افراد با توان پائین در جامعه شده است.

توزیع 150 تن گوشت گرم با قیمت 375 هزارریال،700 تن گوشت منجمد «گوساله ، گاو و گوسفند» با قیمت مصوب از اقدامات بعدی برای تنظیم بازار در استان ایلام بوده است که مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام به آن اشاره و افزود: 55 تن تخم مرغ به قیمت مصوب هر شانه 138 هزار ریال و یک هزار تن مرغ منجمد با نرخ 89 هزار ریال در بازار استان ایلام توزیع شده است.

وی تصریح کرد: تزریق محصولات پر مصرف به بازار موجب تنظیم بازار و افزایش توان خرید و کاهش قیمت‌ها می‌شود که این مهم در دستور کار این اداه کل می‌باشد.

انتهای پیام/ م