اعتبارات ایلام در لایحه بودجه سال آینده ۴۲درصد رشد یافت

به گزارش آفتاب ایلام | رحمت الله قیصوری بعد‌ از ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان  ایلام با اشاره به اینکه در لایحه بودجه سال آینده رشد خوبی در بودجه برای استان ایلام شاهد هستیم اظهار داشت: در سرجمع ردیف‌های عمرانی ملی، اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی استانی بودجه استان ایلام در لایحه بودجه 98 نسبت به امسال رشدی 42درصدی دارد.

مدیرکل برنامه و بودجه استان ایلام گفت: به رغم اینکه بودجه کشور انقباضی بسته شده است اما بودجه استان ایلام نه فقط کاهشی نیست بلکه در  بخش اعتبارات هزینه‌ای، عمرانی استانی و ردیف‌های ملی افزایش یافته است.

قیصوری اختصاص مناسب بودجه در استان ایلام را مورد اشاره قرار دادو افزود: سرانه اعتباری استان در سال 98 سه برابر میانگین کشوری است.

وی در ادامه به مقایسه اختصاص اعتبارات بودجه‌ای در سال 98 به استان ایلام اشاره و خاطر نشان کرد: سهم استان ایلام از بودجه عمرانی کشور در سال 98 بیشتر از 10 استان دیگر بوده است.

«برقراری فوق العاده‌های مناطق محروم»، «بدی آب و هوا» و پرداخت« حق مرزی و جنگی» کارکنان استان را اولویت مهم سازمان برنامه و بودجه در استان دانست و تصریح کرد: به جد پیگیر موضوع بوده و به محض اختصاص اعتبار این موارد پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/م