سه شنبه، 08 خرداد 1403| 28 May 2024
امروز سهامداران شرکت های قند ثابت خراسان، حمل و نقل بین المللی فارس و لبنیات پاک در بورس و معامله گران شرکت های توزیع دارو پخش، تولید ژلاتین کپسول ایران و داروسازی سبحان انکولوژی در فرابورس بیشترین ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 2355واحدی در ارتفاع یک میلیون و 573هزار و 406واحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 16میلیارد و 56میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 14هزار و 213میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 643هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت های قند ثابت خراسان، حمل و نقل بین المللی فارس و لبنیات پاک بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های شهد، بهساز کاشانه تهران و سرمایه گذاری مسکن شمال شرق بیشترین افت را تجربه کردند.

اختصاص 56 درصد ارزش معاملات آتی بورس کالا به نقره و صندوق طلا

این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 7 میلیارد و 57میلیون ورقه به ارزش 11هزار و 424میلیارد تومان در 834هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 75واحد رشد کرد و در ارتفاع 22هزار و 803واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های توزیع دارو پخش، تولید ژلاتین کپسول ایران و داروسازی سبحان انکولوژی بیشترین رشد را داشتند و شرکت های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و هتل پارسیان کوثر اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان