یکشنبه، 13 آذر 1401| 04 December 2022
امام جمعه ایلام:

دفاع مقدس استمرار دارد

۱۴۰۱/۰۶/۳۰ ۱۱:۲۲ چاپ کدخبر: 18952

آفتاب ایلام |نماینده ولی فقیه وامام جمعه ایلام با بیان اینکه دیروز دفاع مقدس دفاع از سرزمین بود اما امروز دفاع از ارزشهای دینی است گفت: دفاع مقدس استمرار دارد.
به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام؛ «اله نور کریمی تبار» صبح امروز در آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت اظهار داشت: دفاع مقدس لبیک مردم ایران اسلامی به ندای «هل من ناصرا ینصرنی» امام حسین(ع) که در روز عاشورای حسینی در دنیا طنین انداز کردند، بود و مردانه در این لبیک گویی ایستادند.

حجت الاسلام « الله نور کریمی تبار» افزود: در فرهنگ قرآن بین شهدا و همرزمانشان فاصله ای نیست و مقام عالی که برای شهدا وجود دارد برای رزمندگان، جانبازان و همه ی کسانی که در مسیر شهدا قدم برداشته اند و ثابت قدم ماندند وجود دارد.

اله نور کریمی تبار خطاب به پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: شما شهدای زنده اید و مسولیت سنگینی بر عهده دارید، ما به امام زمان( عج) اعلام می کنیم که ما آماده یاری شما هستیم.

کریمی تبار با تاکید بر اینکه دنیای استکبار جهانی در برابر موج پیش رونده انقلاب اسلامی تسلیم شده است خاطر نشان کرد: امروز جمهوری اسلامی در دنیا پیشگام بوده وظلم و استکبار جهانی نفس های آخرش را می کشد.

وی با اشاره به اینکه جنگ تبلیغاتی دشمنان برای فریب دادن کسانی است که عظمت دفاع مقدس و رشادت های شهدا و ایثارگران را درک نکرده اند تصریح کرد: دشمنان به دنبال سواستفاده از جوانان در پیشبرد اهداف خود هستند و در این روزها می‌بینیم تعدادی فریب خورده با برداشتن روسری به جنگ جمهوری اسلامی آمده اند،بدیهی است که اینها در برابر مردانی که برای دادن جانشان از هم سبقت می گیرند نمی توانند عرض اندام کنند.

وی ادامه داد: رزمندگان و پیشکسوت دفاع مقدس در عرصه جهاد تبیین و آگاه سازی نسل جوان کار کنیم و آنها را آگاه کنیم که فریب دشمن نخورند و حق را از ما حق بشناسند.

امام جمعه افزود:دشمنان نظام در تلاشند با مظلوم نمایی و تحریک احساسات پاک جوانانی که متصور هستند از حق دفاع می کنند آنها را دهد.

وی ادامه داد: پیشکسوتان باید به این نسل جوان آگاهی داده و عظمت دفاع مقدس را باید یادآوری کنند.

به گزارش آفتاب ایلام،این آیین همزمان با سراسر کشور به صورت ویدیو کنفرانس با سخنرانی مقام معظم رهبری و تجلیل از یک میلیون پیشکسوت و رزمنده دفاع مقدس و مقاومت انجام گرفت.

انتهای پیام/نویسنده: وجیهه فتاحی
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان