پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

دوشنبه, 18 اسفند 1399 | 2021 Monday 08 March  

‍آفتاب ایلام|  سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام چهار رتبه برتر اشراف فرماندهی کل سپاه را کسب کرد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ قدرت اله کریمیان جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام با اشاره به اهمیت اشراف فرماندهی در سپاه و بسیج گفت: موضوع اشراف فرماندهی، ابداع رهبر انقلاب است و در واقع نقطه آغاز اشراف با تدبیر شخص رهبر انقلاب آغاز شده و ما جدا از وظایف سازمانی باید نگاه اعتقادی به مسئله اشراف در سپاه و بسیج داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اشراف فرماندهی در سپاه، اراده ولی امر مسلمین است و باید تلاش کنیم تا اهدافش به بهترین نحو محقق شود ابراز داشت: با توجه به مسئله اشراف، تمام فرماندهان و مسئولان در هر سطوحی باید نسبت به زیر مجموعه خود تسلط کامل داشته باشند.

کریمیان با بیان اینکه اشکالات و نواقص‌ در مجموعه‌های سازمانی باید برطرف شود تا شاهد رشد و پیشرفت فعالیت‌های سازمانی باشیم افزود: درجا زدن در نهادهای انقلابی ممنوع است و رهبر انقلاب نیز فرمودند که سپاه باید همواره در قله‌ها حرکت کند و در راستای رشد و پیشرفت بشریت اقدام کند.

جانشین فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان گفت: مجموعه سپاه و بسیج باید مرتب به درون نهاد خود بنگرند و اشکالات را برطرف کنند و هر جا که برنامه و اقدام تأثیرگذاری توسط سپاه در مکانی اجرا شد باید آن برنامه را به مکان‌ها و مجموعه‌های دیگر نیز معرفی کند تا شرایط برای رشد و تکامل آنها نیز فراهم شود.

وی با اشاره به لزوم تنظیم رابطه عملکرد سپاه با محیط انقلاب ابراز داشت: پایگاه‌های مقاومت، واحدهای دانش‌آموزی و فرماندهان در سطوح مختلف باید بتوانند نیازهای انقلابی مجموعه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند را مورد ارزیابی قرار داده و نواقص را برطرف کنند.
کریمیان عنوان کرد: در استان ایلام نیز الحمدالله در سطوح مختلف بسیج شاهد درخشش رده های مختلف بوده ایم به صورتی که چهار رده ما در سطح کشور و در فصل اول سالجاری حائز رتبه برتر شده اند.

وی گفت: معاونت سلامت ودفاع زیستی استان با درخشش خود در مقابله با بیماری کرونا،بسیج اصناف ،بسیج مداحان با درخشش در کارهای جهادی و معاونت فرهنگی خانواده چهار رده موفق ما بوده اند.

کریمیان افزود: .همچنین در ارزیابی برنامه های بسیج توسط اشراف کلی سازمان بسیج مستضعفین،نواحی مقاومت بسیج سپاه استان،در یازده عنوان،موفق به کسب رتبه برترشدند؛ ناحیه بسیج ایلام(حوزه شهیدفتحی زاده،پایگاه سالار شهیدان،پایگاه بسیج رزمندگان،گردان کوثر حضرت زینب س،گروه جهادی شهیده داراب پور،گروه جهادی شهیدمهدی بیگی) رده برترقشر بسیج(بسیج اصناف) ناحیه دهلران(واحددانش آموزی خدیجه کبری س)ناحیه دره شهر(گردان سایبری حضرت فاطمه س)ناحیه آبدانان(گردان بیت المقدس حوزه شهیدمتوسلیان) ناحیه مهران(حوزه حضرت مریم س) رده های موفق بسیج در استان بوده اند.
وی در پایان تاکید کرد:  با توجه به بیانات رهبر انقلاب، عمل کردن رمز موفقیت ما است و تمامی انگیزه‌ها قبل از هر اقدام باید الهی باشد و شخص عمل کننده نیز درک و مهارت لازم از موضوع و برنامه را داشته باشد تا بتواند آن را عملی کند.

منبع آفتاب ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان