پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

سه شنبه, 31 فروردین 1400 | 2021 Tuesday 20 April  

فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند قاچاق 4 نفره سلاح و کشف 9 قبضه سلاح جنگی در شهرستان دهلران خبر داد.

آفتاب ایلام،سرهنگ دلاور القاصی مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان دهلران با اشرافیت اطلاعاتی و همچنین انجام اقدامات پیچیده پلیسی، از فعالیت مجرمانه یک باند ۴ نفره خرید و فروش سلاح های جنگی در سطح شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، با هماهنگی مقام قضایی، این چهار متهم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، ۹ قبضه سلاح جنگی و یک دستگاه خودروی سواری که از آن در انجام اعمال مجرمانه خود استفاده می‌کردند کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان در راستای مطالبه مردم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند گفت: پلیس با تلاش شبانه روزی و اشرافیت اطلاعاتی از ابتدای سال تاکنون موفق به کشف ۶۶۷ قبضه سلاح و انهدام ۶ باند خرید و فروش آن در سطح استان شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با هشدار به اراذل و اوباش و کسانی که با استفاده از بستر فضای مجازی و حقیقی در صدد ضربه زدن به امنیت و آرامش مردم در قالب فعالیت مجرمانه خود هستند، گفت: پلیس با تلاش شبانه روزی و استفاده از تمامی امکانات خودر راه فعالیت مجرمانه این افراد را در سطح استان مسدود و برابر قانون و بدون اغماض و با شدت برخورد خواهد کرد.

سرهنگ القاصی مهر به خانواده‌ها نیز هشدار داد ،با آگاهسازی و شناسایی دوستان، مراقب فرزندان خود در فضای مجازی و حقیقی باشند تا در دام کلاهبرداران و مجرمان خطرناک گرفتار نشوند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان