پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 26 خرداد 1400 | 2021 Wednesday 16 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ خالد جلیلیان اظهار داشت: این مانور در راستای برگزاری اقدامات هماهنگ تعمیرات سراسری و با اهداف اصلاح و بهینه سازی شبکه، کاهش پیک، کاهش تلفات شبکه، کاهش خاموشی‌های ناخواسته شبکه و حفظ آمادگی اکیپ‌های عملیاتی که به صورت ماهانه در شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور برگزار می‌شود، انجام شد.

وی تصریح کرد: در اجرای این مانور ۶۱ اکیپ اجرایی و سه اکیپ خط گرم در قالب تیم‌های عملیاتی با انجام اقدامات جهادی به بهینه سازی شبکه‌های توزیع برق این استان پرداختند.

جلیلیان تاکید کرد: این اکیپ‌های فنی در طول مسیر حدود ۱۲۶ کیلومتر خطوط فشار متوسط، مبادرت به شناسایی و رفع اتصالات سست به تعداد ۴۳۰ مورد و رفع مشکلات عیوب مختلف به تعداد ۶۴۰ مورد کردند.

رییس گروه مدیریت بحران شرکت توزیع نیروی برق ایلام یادآور شد: برگزاری عملیات‌های گسترده در قالب مانور مدیریت بحران می‌تواند کمک شایانی به اصلاح و بهینه شبکه‌های برق نماید.

وی با بیان اینکه برگزاری مانور‌های مدیریت بحران و پدافند غیرعامل فرصتی مناسب برای شناخت نقاط ضعف و قوت به خصوص در حوزه برق و انرژی است افزود: همچنین در راستای تسهیل در ارائه خدمات مختلف و صیانت از حقوق شهروندی، شناسایی و مقابله با رمز ارز‌های دیجیتال و معرفی اپلیکیشن برق من نیز در دستور کار این حرکت جهادی بود.

جلیلیان از مردم استان درخواست کرد که با نصب اپلیکیشن برق من ضمن بهره‌مندی آسان و راحت در اخذ خدمات مختلف شرکت توزیع نیروی برق، ما را نیز در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت‌تر یاری نمایند.   تعداد کل مشترکان برق استان ایلام ۵۸۰ هزارنفری ایلام ۲۳۰ هزار مشترک است که بیشتر آن‌ها خانگی است و حدود ۳۰ درصد مشترکان برق در محدوده شهرستان ایلام قرار دارند.    نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان