پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 30 مهر 1399 | 2020 Wednesday 21 October  
 
 

آفتاب ایلام | محمدباقر نوبخت ظهر امروز در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان ایلام اظهار داشت: 13هزار و 790میلیارد ریال  اعتبار برای تکمیل 23 پروژه نیمه تکمیل ایلام اختصاص یافته است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: این 23 پروژه تا پایان کار دولت یازدهم تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

وی با بیان اینکه "از این مبلغ اختصاصی تاکنون سه هزار و 430میلیارد ریال پرداخت شده است" گفت: مابقی اعتبارات اختصاص نیافته تا پایان سال مالی جدید پرداخت خواهد شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه خاطرنشان کرد: بهره‌برداری و تکمیل پروژه‌ها موجب رشد اقتصادی، افزایش معیشت و ایجاد اشتغال در استان ایلام خواهد شد.

وی ایجاد سه هزار و 509شغل  را نتیجه به سرانجام رسیدن طرح‌ها در استان ایلام دانست و گفت: تمام تلاش دولت برای ایجاد اشتغال، توسعه همه جانبه استان ایلام به کار گرفته می‌شود و در این راه تلاش بر جهش تولید است.

مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در این نشست از ایجاد اشتغال برای 4 هزار مدد جوی زیرپوشش کمیته امداد در استان ایلام خبر داد و اظهار داشت: برای ایجاد این تعداد اشتغال در استان ایلام یک هزار و 460میلیارد ریال  هزینه شده است.

بختیاری گفت: برنامه امسال کمیته امداد برای مدد جویان زیرپوشش در استان ایلام ایجاد اشتغال 5 هزار نفری خواهد بود.

وی به تفاهم‌نامه ساخت 2 هزار واحد مسکونی برای مدد جویان ایلامی اشاره کرد و افزود: امروز کلنگ آغاز ساخت 2 هزار واحد مسکونی به زمین زده می‌شود و امیدواریم تا پایان سال این واحدها به بهره برداری برسند.

منبع: آفتاب ایلام

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان