سه شنبه، 03 خرداد 1401| 24 May 2022

آفتاب ایلام |رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: وضعیت کرونا در ایلام از زرد به آبی تغییر یافت و شهرستان های نارنجی نیز به زرد تغییر وضعیت دادند.


دکتر جاسم محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ...

آفتاب ایلام |رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: کرونا چهار ایلامی دیگر را شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری کرد و هم اکنون بستری های استان ۱۳ نفر است.
دکتر جاسم محمدی روز جمعه در گفت ...

آفتاب ایلام |معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: استان ایلام بر اساس آمار، جزو سه استان اول کشور از نظر تداوم سیر نزولی آمار ابتلا به کروناست.به گزارش آفتاب ایلام، شهریار عباسی روز شنبه در نشست ستاد استانی ...

آفتاب ایلام |سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام از روند صعودی مبتلایان به کرونا ویروس در استان خبر داد و گفت: ایلام همچنان پیشتاز آمار مبتلایان به کرونا است.

جاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگارآفتاب ایلام، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان ...

آفتاب ایلام |سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به روز بدون فوتی کرونا در این استان، از شناسایی ۹ بیمار مبتلای جدید به کرونا خبر داد.


جاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ایلام، با اشاره به افزایش آمار ...

آفتاب ایلام | رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هفت مبتلا به کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و هم اکنون تعداد بستری های استان ۲۹ نفر است.

دکتر جاسم محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با آفتاب ...

آفتاب ایلام |رئیس اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: تاکنون هیچگونه دستورالعملی برای افزایش فعالیت یک ماهه مدارس به این اداره کل ابلاغ نشده است.
به گزارش آفتاب ایلام، مسعود احمدیان روز ...

آفتاب ایلام |سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای ۴۰ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

جاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ایلام، با اشاره به افزایش ...

آفتاب ایلام |


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای ۲۷ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

جاسم محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ایلام، با اشاره به افزایش ...

آفتاب ایلام |رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۹ ابتلای جدید کرونا شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و هم اکنون تعداد بستری های استان  ۳۰ نفر است. 

به گزارش آفتاب ایلام،دکتر جاسم محمدی روز یکشنبه ...

آفتاب ایلام |معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: سه شهرستان ایلام، ایوان و چوار از وضعیت قرمز در وضعیت زرد قرار گرفتند.
به گزارش آفتاب ایلام، جمیل صادقی فر بامداد شنبه در کارگروه رسانه ای استان ایلام اظهار ...

آفتاب ایلام |محمد فیض الهی گفت: ۲هزار و ۸۰۰ فقره وام قرض الحسنه۷ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد در سال جاری به متقاضیان واریز گردیده است.

به گزارش آفتاب ایلام،نائب رئیس کانون مستمری بگیران و بازنشستگان شهرستان با اشاره به سامانه ...

آفتاب ایلام |معاون وزیر بهداشت گفت: کشور ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰ میلیون دوز واکسن کرونا را دارد.

به گزارش آفتاب ایلام، بهرام دارایی  پیش از ظهر امروز در آیین معارفه رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: کار بزرگی که  در دولت ...

آفتاب ایلام | حضوری شدن مدارس در ایلام در میان بیم و امیدها کلید خورد، در این تصمیم آموزش و پرورش افت تحصیلی دانش آموزان را ضرورت حضوری شدن مدارس عنوان و دانشگاه علوم پزشکی خواهان استمرار تعطیلی یک هفته ...

اخبار ایلام
کرونا جان ۵نفر را در ایلام گرفت
5 اسفند 1400

آفتاب ایلام |رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از جان دادن ۵شهروند ایلامی براثر کرونا در امروز خبرداد. 

محمد کریمیان در گفت و گو با آفتاب ایلام، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان ...

آفتاب ایلام |معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با تاکید بر ضرورت اعمال محدودیت در مرز مهران گفت: پیشنهاد این است در مرز مهران و در بخش مسافری، کنترل‌ها افزایش پیدا کرده و یا محدودیت بیشتری اعمال شود. 

آفتاب ایلام ...

آفتاب ایلام |استاندار ایلام گفت:آموزش تمام مقاطع تحصیلی در شهرهای استان ایلام به مدت یک هفته به صورت غیر حضوری برگزار خواهند شد.

به گزارش آفتاب  ایلام ، حسن بهرام نیا صبح امروز شنبه سی م بهمن ماه در یکصد و یازدهمین ...

آفتاب ایلام |معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۸۸۸ هزار و ۴۴۱ دُز واکسن کرونا از ابتدای واکسیناسیون افراد تا روز گذشته در استان تزریق شده است.

به گزارش آفتاب ایلام، دکتر جمیل صادقی فر روز دوشنبه در کارگروه رسانه ...

عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا اعلام کرد:
موارد پراکنده «آنفلوآنزا A» در کشور / خطر «فلورونا» جدی نیست
16 دی 1400

آفتاب ایلام |عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا و متخصص بیماری‌های عفونی درباره وضعیت شیوع آنفلوآنزا در کشور، گفت: باتوجه به عدم دریافت واکسیناسیون مناسب علیه آنفلوآنزا و عدم گردش این ویروس در کشور طی دو سال گذشته، به ...

معاون سیاسی استانداری عنوان کرد:
لزوم استمرار اجرای طرح شهید سلیمانی در استان
11 دی 1400

آفتاب ایلام |معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام گفت: اقدامات مثبتی چون اجرای طرح قاسم سلیمانی که برای مهار بیماری کرونا انجام گرفت استمرار خواهد داشت.

محمد سبحان حسنی در نشست استانی ستاد کرونا با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته ...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
۸۸ درصد جمعیت استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند
11 دی 1400

آفتاب ایلام |کریمیان گفت: تاکنون ۸۸ درصد از جمعیت بالای ۱۲ سال استان دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند.

به گزارش آفتاب ایلام،رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام در نشست استانی ستاد کرونا اظهار کرد: شواهدی مبنی ...

آفتاب ایلام |نتایج مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که راش پوستی دیگر علامت غیر عادی گونه امیکرون ویروس کرونا است.
آفتاب ایلام به نقل ازسرویس ترجمه ایمنا، گونه جدید ویروس کرونا که امیکرون نام دارد و برای اولین بار در ...

آفتاب ایلام |شرکت مدرنا اخیرا اعلام کرده است که دوز تقویت کننده این شرکت خطر ابتلا به گونه امیکرون را کاهش می‌دهد.

آفتاب ایلام به نقل از سرویس ترجمه ایمنا، گروهی از محققان به منظور بررسی میزان تأثیرگذاری دوز تقویت کننده ...

اخبار کرونا
داروی کرونا امیکرون چیست؟
1 دی 1400

آفتاب ایلام |محققان اعلام کردند که داروهای تولید شده توسط شرکت داروسازی انگلیسی GlaxoSmithKline بهترین کارآیی را در مقابل گونه اومیکرون ویروس کرونا دارد.
آفتاب ایلام به نقل از  سرویس ترجمه ایمنا، با توجه به افزایش تعداد مبتلایان ...

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام
مرزهای استان ایلام برای مقابله با سویه اومیکرون پایش می شود
25 آذر 1400

آفتاب ایلام |رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از تشدید اقدامات کنترلی برای مقابله با سویه اومیکرون خبر داد و گفت: مرزهای استان ایلام برای مقابله با سویه اومیکرون پایش می شود.


محمد کریمیان در گفت وگو با آفتاب ایلام ...

آفتاب ایلام| استاندار ایلام با بیان اینکه فروکش کردن کرونا نباید منجر به عادی انگاری مردم در رعایت پروتکل‌ها شود گفت: رعایت پروتکل‌ها، اجرای دستورالعمل‌ها، زدن ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی یک ضرورت است که باید همچنان در دستور کار ...

آفتاب ایلام |رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از ابتلای ۳۹ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
محمد کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار  آفتاب ایلام با اشاره به ...

معاون آموزش و پرورش ایلام:
 حداکثر زمان کلاس های درس ۴۵ دقیقه است
30 آبان 1400

آفتاب ایلام |

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به اینکه آموزش تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول از فردا اول آذرماه حضوری است، گفت: حداکثر زمان کلاس های درس ۴۵ دقیقه تعیین شده است

به ...

آفتاب ایلام |مدیر فرودگاه شهدای ایلام از لغو محدودیت مسافرگیری در پروازهای این فرودگاه با توجه به شرایط کرونایی خبر داد و گفت: از ابتدای آذرماه سالجاری پروازهای فرودگاه ایلام با ظرفیت تکمیل انجام می شود

محمدجواد یگانه روز سه شنبه ...

آفتاب ایلام |حالا دیگر تابستان نیست که سرماخوردگی آن‌قدر تابلو باشد و مطمئن باشیم سرماخوردگی نیست. به پاییز دل‌انگیز عاشق‌خیز رسیده‌ایم که هر طرفش برویم جز وحشتمان نمی‌افزاید. از یک‌طرف بندگان خدایی که حساسیت فصلی دارند با اولین باد و ...

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: طی ۱۸ ماه گذشته سرانه ورزشی روستاهای این استان سه صدم مترمربع افرایش یافت که تحقق این مهم نقش بسزایی در نشاط اجتماعی و توسعه ورزش همگانی در این مناطق دارد.

به گزارش آفتاب ایلام ...

آفتاب ایلام | آخرین رنگ‌بندی کرونایی کشور حاکی از افزایش مجدد شهرهای قرمز کرونایی است و در طول یک هفته ۶ شهر به شهرهای قرمز افزوده شده است.

آفتاب ایلام، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه هشتم آبان اعلام ...

آفتاب ایلام | وزیر بهداشت از تدوین دستورالعمل جدید اسکان دانشجویان در خوابگاه ها در شرایط کرونای خبر داد و گفت:بر اساس این دستورالعمل اگر دانشجویان گرفتار بیماری کرونا شوند اتاق ایزوله‌ای برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

به گزارش آفتاب ...

گزارش اختصاصی آفتاب ایلام
بیش از ۵۶۷ هزار دُز واکسن در استان ایلام تزریق شد
2 آبان 1400

آفتاب ایلام |رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با بیان این که در این شرایط و با وجود در دسترس بودن واکسن بهترین اقدام مراجعه به مراکز تزریق و تزریق واکسن کرونا است گفت: تزریق بیش از ۵۶۷ هزار دُز ...

آفتاب ایلاممدیرکل بیمه سلامت استان ایلام از هزینه سالانه ۱۳۰ میلیارد تومانی بیمه سلامت برای برای ارائه خدمات درمانی بیمه شدگان خبر داد

به گزارش آفتاب ایلام، مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات ...

آفتاب ایلام |علی‌رغم فعالیت صنایع بزرگ در استان ایلام بی‌توجهی مدیران این صنایع به استخدام‌های بومی دست جوانان منطقه را از فرصت‌های شغلی مناسب دور نگهداشته است.
به گزارش آفتاب ایلام،  بررسی‌های آماری از نرخ بیکاری ایلام نشان ...

آفتاب ایلام |سلام و درود و عرض خداقوت وخسته نباشی خدمت آقای مقدم حاتمی مدیر محترم و مردمی که پیگیر همیشگی به حق، مطالبات ومشکلات استان هستین


ما چند روز پیش خواهرزادم تو بیمارستان امام خمینی ره بستری بودن وبعد ...

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان