سه شنبه، 03 خرداد 1401| 24 May 2022

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام از تشدید برخورد با فروشندگان و عرضه‌کنندگان لوازم یدکی قاچاق ، تقلبی و بی‌کیفیت خودرو در این استان خبر داد.
به گزارش آفتاب ایلام از روابط عمومی استاندارد ایلام، مهناز همتی روز ...

آفتاب ایلام | مدیرکل استاندارد ایلام گفت: سال گذشته و طی ۴۲۳ فقره بازرسی توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار ۱۶۹ فقره گواهی تاییدیه برای آسانسورهای استان صادر شده است.
به گزارش آفتاب ایلام به نقل از از روابط ...

مدیرکل استاندارد ایلام؛
مرزهای تبادلات تجاری، پیشانی و اعتبار ملی هستند  
27 فروردین 1401

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: مرزهای تبادلات تجاری، پیشانی و اعتبار ملی هستند.

به گزارش آفتاب ایلام؛ مهناز همتی در دیدار با فرماندار مهران به مسایل و مشکلات حوزه صادرات و واردات و لزوم توجه ویژه مسولین به امر مهم صادرات و ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام از صدور، مجوز و تمدید ۶۷ پروانه کاربرد علامت استاندارد در سال گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ مهناز همتی اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد را نشانه تعهد، رعایت ضوابط و موازین ...

آفتاب ایلام |هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: آنچه مسئولان بر آن اتفاق نظر دارند این است که تحقق شعار سال در گرو تسهیل امور با حذف قانون های دست و پاگیر و بوروکراسی اداری انجام شود.


به گزارش خبرنگار ...

مدیرکل استاندارد ایلام:
 طرح نظارت بر بازار مواد غذایی ماه رمضان آغاز شد
11 فروردین 1401

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: طرح نظارت بر مواد غذایی پرمصرف در ماه مبارک رمضان، با فعالیت گشت‌های بازرسان این اداره کل آغاز شده است.

مهناز همتی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: سال گذشته ۱۴۴ هزار و ۱۲۵ تن کالای استاندارد از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.مهناز همتی روز دوشنبه در گفت وگو با آفتاب ایلام گفت: یکی از ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بازرسان استاندارد، ۶ هزار و ۴۹۴ فقره نمونه برداری و بازرسی فنی از واحدهای تولیدی و مراکز عرضه تحت پوشش استان انجام داده‌اند.

به گزارش آفتاب ایلام، مهناز همتی روز ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام از آغاز اجرای طرح “عیدانه استاندارد” در ایلام خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام؛  مهناز همتی با اعلام این خبر اظهار داشت: از نیمه دوم اسفند ماه سال جاری بازرسی و نظارت بر مراکز عرضه کالا و ...

آفتاب ایلام |سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام گفت: صادرات محصولات استاندارد، موجب بهره مندی مردم ایلام از منافع اقتصادی می شود.

به گزارش آفتاب ایلام، ناصر نجفی روز پنجشنبه در دیدار مدیرکل استاندارد ایلام ، بر لزوم حمایت ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه طی ۳۰۳ بازرسی توسط کارشناسان و شرکت‌های همکار ۱۲۱ فقره گواهی تاییدیه برای آسانسورهای استان صادر شده است.

به گزارش آفتاب ایلام؛ مهناز همتی روز شنبه با اعلام این ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد از صدور مجوز و تمدید ۴۹ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری در این استان خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام؛ مهناز همتی با اعلام این خبر ظهار کرد:  در راستای ایجاد اشتغال پایدار و استانداردسازی محصولات تولیدی ...

آفتاب ایلام |مدیرکل استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون۹۶۰ دستگاه نازل سوخت در استان مورد آزمون قرار گرفته اند.

مهنازهمتی اظهار داشت: ۹۶۰ دستگاه نازل سوخت از ابتدای سال جاری تا کنون با همکاری آزمایشگاه همکار به منظور جلوگیری از کم ...

آفتاب ایلام |مدیر کل اداره استاندارد ایلام گفت: آسانسور باید به صورت سالیانه مورد بازرسی ادواری قرار گرفته و تأییدیه ایمنی ادواری برای آسانسور منصوبه اخذ گردد.

مهناز همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام با بیان اینکه ...

آفتاب ایلام |مدیر کل استاندارد ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون برای ۷۷۲ فقره پرونده صادراتی مجوز صادرات صادر شده است.

مهناز همتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: ۵۳ هزار و ۴۹۴ تن کالای استاندارد ...

مدیرکل استاندارد ایلام از صدور اولین پروانه استاندارد آب آشامیدنی در استان خبر داد و گفت: فرآورده های آب معدنی طبیعی و آب آشامیدنی بسته بندی شده مشمول مقررات استاندارد اجباری است.

مهناز همتی روز دوشنبه در گفت و گو با ...

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان