شنبه، 12 فروردین 1402| 01 April 2023
از۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا دهم فروردین1402؛
247هزار و 766نفر از مرز مهران تردد کردند
11 فروردین 1402

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: 247هزار و 766 مسافر از طریق مرز مهران از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا دهم فروردین امسال تردد کرده اند.

سیدزاهدین چشمه خاور روز جمعه در گفت و گو با ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: میزان جابجایی مسافر در سال ،۱۴۰۱سبت به مدت مشابه سال گذشته (۱۴۰۰)در این استان ۶۷ درصد افزایش داشته است.

سید زاهدین چشمه خاور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از انجام 33مورد ریزش‌برداری در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سید زاهدین چشمه خاور روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار آفتاب ایلام ،با اعلام این خبراظهار داشت: با توجه به ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: میزان جابجایی مسافر در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان ۶۷ درصد افزایش داشته است.

سید زاهدین چشمه خاور روز سه شنبه در گفتگو با ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان دیماه، ۳۸ میلیون ۱۲هزار و ۹۱۳ تردد در جاده‌های ایلام ثبت شده است.

سید زاهدین چشمه خاور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ...

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام:
دومین طرح کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان اتوبوسی در ایلام آغاز شد
10 دی 1401

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و هنگام سفر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر در راستای خدمات دهی مناسب به مسافران جاده‌ای از روز شنبه همزمان با ...

آفتاب ایلام |مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری نقش مهمی در کاهش آمار تصادفات دارد،گفت: ۱۱ دوربین ثبت تخلف به جاده های استان در ایام اربعین اضافه شد.

به گزارش آفتاب ...

از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه:
چهار میلیون و ۵۵۹ هزار نفر از مرز مهران تردد کردند
6 آذر 1401

آفتاب ایلام | مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: چهار میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۶۸ نفر مسافر ایرانی و خارجی طبق آمار ثبت شده، از اول فروردین تا پایان آبان ماه سال جاری از مرز ...

آفتاب ایلام |مدیر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در ایلام گفت: میزان تولید محصولات کشاورزی در اراضی دیم استان با اجرای طرح جهش تولید ۱۰۴ هزار تن اضافه می شود.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، محمد زارع روز پنجشنبه در ستاد استانی ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری ایلام از ریزش کوه در ۲ مسیر ارتباطی ایلام به علت بارندگی خبر داد و گفت: راهداران در حال بازگشایی مسیرها هستند.

سید زاهدین چشمه خاور در گفتگو با خبرنگارآفتاب ایلام اظهار کرد: با توجه ...

مدیر کل حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:
توزیع ۱۰۰ حلقه لاستیک تشویقی به ناوگان اتوبوس فعال در جابه جایی زائران
14 آبان 1401

آفتاب ایلام |مدیر کل حمل‌و نقل جاده‌ای استان از توزیع ۱۰۰ حلقه لاستیک تشویقی به مالکان ناوگان اتوبوسی فعال استان در طرح جابه‌جایی زائران اربعین خبر داد.سید زاهدین چشمه خاور روز شنبه در گفتگو با خبرنگار آفتاب ایلام ...

از ابتدای سال تا پایان مهرماه:
تردد چهار میلیون و ۲۷۰ هزار نفر از مرز مهران
10 آبان 1401

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: چهار میلیون و ۲۷۰ هزار و ۹۹ نفر مسافر ایرانی و خارجی طبق آمار ثبت شده، از اول فروردین تا پایان مهرماه از مرز مهران تردد کرده اند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد؛
صدور ۲هزار و ۹۰۰ فقره کارت معاینه فنی وسایل حمل و نقل در ایلام
2 آبان 1401

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از صدور بیش از ۲ هزار و ۹۷۲ کارت معاینه فنی وسایل حمل و نقل سنگین و نیمه سنگین در ایلام خبر داد.

سید زاهدین چشمه خاور روز یکشنبه در ...

آفتاب ایلام |مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افزایش 55 درصدی فروش محصولات 3 گانه این شرکت به پتروشیمی ایلام در 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.


به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز ...

آفتاب ایلام |مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: از ابتدا تا ۲۸ شهریور ماه سه میلیون و ۲۹هزار و۹۸۱ نفر از مرز بین المللی مهران تردد کردند.

سیدزاهدین چشمه خاور روز سه شنبه در گفتگو با خبرنگار ...

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان