یکشنبه، 03 تیر 1403| 23 June 2024
رضا میرزاد

مشاوران کوتوله

۱۴۰۳/۰۳/۱۴ ۰۷:۴۰ چاپ کدخبر: 21041

آفتاب ایلام |در روزهای آغازین ثبت نام نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری، شاهد انتشار شعارها، کنایه ها و اظهار نظرهای شخصیت های مختلف وابسته به جریانات سیاسی کشور هستیم. آن چه در این اظهار نظرها، شعارها و کنایه ها و… عیان است.

وجود مشاوران کوتوله،دورقاپ چین. بی سواد که ادعای دارابودن علم لدنی دارند. می باشد‌ این مشاوران که آفتی برای شخصیت های سیاسی هستند دانسته و ندانسته شخصیت ها را با چالش مهم و اساسی مواجه می کنند و با اقدام نسنجیده خود نه تنها برای شخصیت موجب محبوبیت و رای آوری نمی شوند. بلکه وی را مورد تنفر و انزجار مردم قرار می دهند.
نمونه این ناسنجیده بودن برخی مشاوران توئیت “ما ارتفاع میگیریم” است که موجب آن شده است تا بسیاری از مردم این توییت را طعنه به سقوط بالگرد آقای رئیسی تفسیر کنند. این توییت که حاصل تفکر مشاوران لاریجانی است.ابتدای انتشار موجب سقوط ناشر آن در بین مردم شده است .
مردم سقوط بالگرد شهید جمهور را عروج بی انتها و ماندگاری در قلوب یک ملت می دانند. به تلاش کنندگان برای ارتفاع نیز خواهند فهماند که ارتفاع گرفتن در خدمت به مردم، با مردم بودن و برای مردم زیستن است. تنها راه ارتفاع، انتخاب زیست، منش، روش و سیره شهید جمهور است. سیاستمداران باید برای محبوبیت بر دلها و گرفتن ارتفاع به آن عمل کنند.نویسنده: رضا میرزاد
همرسانی کنید:

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان