دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024

آفتاب ایلام؛ سردار جمال شاکرمی  ظهر امروز در مراسم نشست تحکیم خانواده وتجلیل از176زوج جوان اظهار داشت:  امروزه یکی از ضرورت‌هایی که باید در زندگی افراد به آن توجه شود این است که زوجین یک اعتماد دوسویه را در زندگی خود پیاده کنندو از ظن و گمان نادرست نسبت به یکدیگر پرهیز کنند.

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه زوجین برای موفقیت در زندگی خود نیازمند یک برنامه‌ریزی درست و دقیق هستند گفت: حضرت امام خمینی (ره) دارای یک سبک زندگی اسلامی بودند وشهدا نیز دارای خصوصیات بارزی درسبک زندگی بودند.

وی افزود: لازمه یک زندگی پایدار این است که زوجین یک دیگر را تحقیر نکنند، می‌بخشند و بدی‌ها را فراموش می‌کنند، ودر مشکلات یکدیگر شریک هستند ورفتاری نیک وپسندیده بایکدیگر دارند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام بیان داشت: یکی از رازهایی که براساس آن زوجین می‌توانند از یک زندگی موفق برخوردار شوند تبعیت زنان از شوهرانشان هست.

وی درپایان تصریح کرد: فضای مجازی امروزه به محیطی تبدیل شده‌است که داده‌های زیادی در آن ردوبدل می‌شود ممکن است این موارد بنیان خانواده را هدف قرار‌دهند؛ بنابراین بایک مدیریت و رعایت یکسری حدودات می‌توان خانواده را از گزند این آسیبها در امان نگه‌داشت.

در پایان این مراسم از 176زوج شهرستان ملکشاهی با اهداء یک جلد کلام الله مجید و یک تخته فرش تجلیل شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان