سه شنبه، 08 اسفند 1402| 27 February 2024
آفتاب ایلام،در حاشیه تمرین تیم پیشکسوتان پرسپولیس، ناصر محمدخانی در صحبت‌هایی از حاشیه‌های روز فوتبال ایران و زندگی‌های شخصی اش صحبت کرد.

محمدخانی ابتدا درباره اوضاع تیم پرسپولیس در فصل جاری گفت: در واقع تیم امسال پرسپولیس، البته تا اینجای کار نه خوب بوده است و نه بد؛ عملکردی متوسط از این تیم دیده ایم. البته باید بگویم که اگر این تیم قصد دارد قهرمان لیگ برترشود باید خود را تقویت کند. به نظرم باید تمام بازی‌هایی که به خصوص در ورزشگاه آزادی داریم را با پیروزی پشت سر بگذاریم.


او درباره اینکه چرا فرزندانش فوتبالیست نشدند، اظهار داشت: خب آن‌ها در قطر و نزد خانواده همسرم زندگی می‌کنند. اتفاقا پسر بزرگترم علی چند سال در الاهلی و در رده‌های مختلف جوانان، امید و بزرگسالان فوتبال بازی می‌کرد، اما به دلیل مصدومیت مجبور به خداحافظی از مستطیل سبز شد.

بازیکن و مربی سابق باشگاه پرسپولیس پیرامون ازدواج مجدد خود اظهار داشت: من نمی‌دانم چطور است که این مساله حتی در سریال‌های تلویزیونی - ستایش- امری بسیار موجه تلقی می‌شود، اما برای یکی مثل من موضوعی عجیب تلقی می‌شود. نمی‌خواهم بی احترامی کنم، اما این موضوع (ازدواج مجدد) در بین هنرمندان نیز بسیار رایج است.

محمدخانی ادامه داد: به نظرم ازدواج مجدد من اصلا مساله عجیبی نبود. فراموش نکنید که من حتی ۱۰ سال پس از فوت همسر اولم نیز ازدواج نکردم. الان هم سن و سالم بالا رفته است. خب من هم می‌خواهم زندگی کنم و طبیعی است که نیاز به یک همسر داشته باشم. حتی پسرانم نیز بعد از ۱۰ سال به من گفتند که زمان آن رسیده است که ازدواج کنم.

اسطوره پرسپولیس درباره شایعه‌ای که پیرامون کتک خوردن او شکل گرفته بود، گفت: نه، به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و این داستان تماما دروغ است

منبع: رکنا

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان