پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: تصمیم گیری در خصوص تعیین نرخ نان به صورت استانی بوده و انتشار خبر مربوط به افزایش قیمت انواع نان در برخی رسانه ها، مربوط به استان تهران است.

به گزارش آفتاب ایلام؛ رضا محمدرحیمی گفت: تاکنون هیچگونه تصمیمی در خصوص افزایش قیمت نان در ایلام اتخاذ نشده است ، اما بررسی تقاضای اتحادیه مربوطه نیز با نگاه کارشناسی در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: به منظور حمایت از شاغلین این صنف، بررسی میزان هزینه‌های سربار، تعیین وضعیت سود و زیان آنان با رعایت حقوق مصرف کنندگان متناسب با شرایط اقتصادی و سطح معیشت مردم استان، در دستور کارگروه کارشناسی قرار گرفته که در صورت ضرورت تغییر قیمت، نتایج تصمیم گیری از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع مردم می‌رسد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام تاکید کرد: در شرایط موجود هیچ واحد نانوایی اجازه افزایش قیمت نداشته و تا دست یابی به نتایج کارشناسی در کارگروه مربوطه، هرگونه دریافت وجه اضافه از مشتریان تخلف بوده و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

محمد رحیمی افزود: نظارت بر واحد‌های نانوایی و برخورد با تخلفات به عنوان مطالبه جدی مردم در اولویت کاری مجموعه بازرسی و نظارت این سازمان صمت قرار دارد.

 نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان