پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به اینکه شهرستان بدره رکورددارتزریق واکسن کرونا در این استان است، گفت: وضعیت تزریق واکسن در ۲ شهرستان ایلام مناسب نیست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ دکتر جمیل صادقی فر در نشست قرارگاه استانی کرونا اظهار داشت: شهرستان‌های ملکشاهی با ۲۶ و مهران با ۳۰ درصد کمترین میزان واکسیناسیون را انجام داده اند.

وی با بیان اینکه اکنون روزی بیش از سه هزار واکسن کرونا در ایلام تزریق می‌شود، اما همچنان برخی شهرستان‌ها با کمترین آمار مواجه اند افزود: اکنون وضعیت واکسیناسیون در استان شامل سیروان و چرداول هر کدام ۳۵، دهلران ۳۶، ایوان ۴۰، ایلام ۴۵، آبدانان و دره شهر هر کدام ۴۷ و چوار ۵۰ درصد و بدره بیش از ۶۰ درصد است.

وی وضعیت استقبال مردم مهران از واکسیناسیون را نگران کننده خواند و گفت: در این شهرستان‌ها عملکرد رسانه‌ها ضعیف است، فرمانداران، بزرگان و امام جمعه باید به مسأله ورود و مردم را آگاه کنند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان جمعیت ۶۰ سال واجد شرایط واکسن در مهران را ۲ هزار و ۵۷۰ نفر اعلام کرد و یادآور شد: تنها ۷۷۵ نفر واکسن زده اند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان