پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 06 مرداد 1400 | 2021 Wednesday 28 July  

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: همکاری پالایشگاه گاز ایلام با منطقه هفت عملیات انتقال گاز در زمینه های مختلف افزایش می یابد.

به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی پالایشگاه گاز ایلام، روح اله نوریان روز چهارشنبه در دیدار با مدیر منطقه هفت عملیات انتفال گاز افزود: بروزرسانی و تکمیل سیستم میترینگ در نقطه تحویل، سیستم ارسال آنلاین اطلاعات تولید از پالایشگاه به منطقه هفت و پایش خط خروجی در این پالایشگاه از جمله اقدامات فی مابین است.

وی به نقش حیاتی شرکت انتقال گاز در زنجیره تولید گاز طبیعی اشاره کرد و گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری بنام " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها " نامگذاری شده است، تلاش می شود که موانع تولید برطرف شود و این مجموعه قدم های مثبتی در این راستا بردارد.

مدیر منطقه هفت عملیات انتقال گاز نیز در این دیدار از همکاری های انجام شده فی مابین شرکت پالایش گاز ایلام و منطقه ۷ عملیات انتقال گاز کشور تقدیر و ابراز امیدواری کرد: این همکاری ها در سایه تدوام زنجیره تولید، پالایش و انتقال گاز در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها بهتر از پیش به فعالیت خود ادامه دهد.

مهدی زارع خواستار تداوم و تقویت همکاری های ۲ جانبه در راستای تولید و انتقال گاز مورد نیاز داخلی و صادراتی منطقه شد.

پس از این دیدار مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به همراه مدیر منطقه ۷ عملیات گاز از خط خروجی و نقطه تحویل گاز بازدید کرد و تفاهم لازم در راستای حفظ و پایش های فنی این بخش حاصل شد.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان