پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 | 2021 Wednesday 22 September  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته پنج ایلامی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند گفت: مجموع فوتی استان به ۸۲۴ نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ دکتر محمد کریمیان اظهار داشت: ۲۴۸ ابتلای جدید کرونا نیز در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده و مجموع مبتلایان استان به ۴۳ هزار و ۲۶۸ نفر افزایش یافته است.

وی افزود: ۶۸ بیمار جدید کرونا نیز در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری‌های استان به ۲۳۶ نفر افزایش یافته و زنگ خطری جدی برای عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

دکتر کریمیان یادآور شد: مهران با ۱۵ بستری جدید، دره شهر با ۱۳ نفر و ایلام نیز با ۱۳ نفر همچنان در وضعیت قرمز و دارای بیشترین تعداد بستری‌های جدید هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: همچنین از بستری‌های جدید ۱۰ نفر مربوط به آبدانان، ۶ نفر ایوان، ۶ نفر دهلران، سه نفر بدره و ۲ نیز مربوط به چرداول است.

وی تصریح کرد: شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره شهر، مهران و چوار در وضعیت قرمز و دهلران و بدره در وضعیت نارنجی قرار دارند.

کریمیان با بیان اینکه مجموع بهبودیافتگان استان ۴۱ هزار و ۹۹ نفر است، افزود: شهرستان‌های ملکشاهی، هلیلان، سیروان، چرداول و ایوان در وضعیبت زرد قرار دارند.

 

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ایلام

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان