پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 | 2021 Wednesday 22 September  
نماینده بجنورد در مجلس از هیئت رئیسه قوه مقننه درخواست کرد که لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار پارلمان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمد وحیدی نماینده بجنورد در مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه 5 مرداد) قوه مقننه و  در تذکری شفاهی، گفت: طرح ها و لوایحی که در صحن مجلس مطرح می شود باید براساس اولویت بندی باشد، کلیات لایحه رتبه بندی معلمان چندی پیش با آرای 99 درصدی در مجلس تصویب شد و پس از بررسی دو شوری آن گزارش شور دوم آن در اختیار هیات رئیسه قرار گرفت تا در سامانه بارگذاری شده و در دستور کار مجلس قرار گیرد.

وی افزود: متاسفانه این  گزارش هنوز در سامانه بارگذاری نشده تا نمایندگان نیز پیشنهادات خود را ارائه دهند هم دولت فعلی و هم دولت آینده با اجرای رتبه بندی معلمان موافق هستند اما متاسفانه هیات رئیسه جلوی بررسی این لایحه را گرفته است، امروز این مسائل اولویت مجلس است.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه  را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آقای پورسید از سوی هیات رئیسه معرفی شدند تا جلسه ای با کمیسیون آموزش برگزار کنند و فکری به حال بحث بار مالی این طرح کرده و سپس در دستور کار قرار گیرد.

همچنین محمدرضا صباغیان نماینده بافق در مجلس،گفت: مسئله و دغدغه اکثر نمایندگان موضوعات اقتصادی، تورم و مشکلات معیشتی مردم است اما دستورات صحن بر اساس ضوابط به موضوعات دیگر اختصاص پیدا کرده است.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهاد می شود جلسه یک ساعته به صورت علنی یا غیرعلنی در هفته پیرامون مسائل اولویت دار کشور به خصوص گرانی ها برگزار شود و نمایندگان موضوعات خود را مطرح و مسئولان مربوطه پاسخ دهند.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان