پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 | 2021 Wednesday 22 September  

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام از ثبت بیش از ۱۲ میلیون تردد وسایل نقلیه در چهار ماهه نخست امسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

نورالله دلخواه در گفتگو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: در چهار ماهه نخست امسال ۱۲ میلیون و ۷۲۴ هزار و ۹۸۵ تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان ایلام به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

وی افزود: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه های تردد شمار سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد در محورهای مواصلاتی استان یک میلیون و ۴۳۸ هزار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد افزایش را نشان می دهد.

دلخواه با اشاره به محورهای مواصلاتی که بیشترین و کمترین تردد در آنها به ثبت رسیده، خاطر نشان کرد: محور ایلام- ایوان با بیش از ۶۲۹ هزار تردد دارای بیشترین تردد و محور صالح آباد – مهران با بیش از ۸۱ هزار تردد دارای کمترین میزان تردد وسایل نقلیه در این بازه زمانی بوده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اضافه کرد: بیش از ۱۲۰ دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال هستند.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان