پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 | 2021 Wednesday 22 September  

مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام با تاکید بر صرفه جویی تمامی دستگاه های اجرایی استان و مردم در مصرف آب و برق، گفت: چهار تانکر سیار برای رفع مشکل آبرسانی روستایی شهرستان چوار اختصاص می ...

به گزارش آفتاب ایلام، آیت قیصربیگی روز سه شنبه در نشست فوق العاده ستاد مدیریت بحران استان در خصوص بررسی مسایل و مشکلات آب و برق که با دستور استاندار و حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت : فهرست تانکرهای موجود در ادارات استان برای آبرسانی به عشایر تهیه و ملزم به همکاری شوند تا مردم با مشکل کمبود آب مواجه نشوند.

وی افزود: باید تا حد امکان از اعمال خاموشی ها در مناطق گرمسیری در ساعات اوج گرما جلوگیری شود و شرکت توزیع برق استان در صورت ناچار شدن به اعمال خاموشی این برنامه ها را از قبل به مردم اطلاع رسانی کند.

قیصربیگی تاکید کرد: صدا و سیما نسبت به اجرای برنامه های آموزشی و ترغیبی برای صرفه جویی در مصرف آب و برق در اسرع وقت اقدام کند.

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری ایلام تصریح کرد : مراکز حساس نظیر اورژانس، بیمارستان ها و مراکز خدماتی علاوه بر مجهز بودن به ژنراتور نسبت به ایجاد فیدر برق رسانی اضافی اقدام کنند.

 در این نشست مقرر شد ادارات آب و برق استان نسبت به تداوم بازرسی ها برای کاهش مصرف آب و برق بر اساس مصوبات ستاد مدیریت بحران استان اقدام کرده و نتیجه را گزارش کنند.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان