پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 31 شهریور 1400 | 2021 Wednesday 22 September  

مدیرکل مدیریت بحران استان ایلام، تصمیمات ستاد مدیریت بحران استان ایلام برای کاهش مشکلات آب و برق را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، آیت قیصربیگی عصر سه شنبه در نشست فوق العاده ستاد مدیریت بحران استان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات آب و برق استان برگزار شد، اظهار کرد: چند مصوبه در این نشست برای حل مشکلات آب و برق استان تصویب شده از جمله اینکه چهار تانکر سیار برای رفع مشکل آب روستاهای شهرستان چوار اختصاص می یابد.

وی با اشاره به اینکه لیست تانکرهای موجود در ادارات استان برای آبرسانی به عشایر تهیه و ملزم به همکاری شده اند، افزود: مقرر شده تا حد امکان از اعمال خاموشی ها بر مناطق گرمسیری در ساعات اوج گرما جلوگیری شود.

قیصربیگی افزود: همچنین مصوب شد شرکت توزیع برق استان در صورت ناچار شدن به اعمال خاموشی این برنامه ها را از قبل به مردم اطلاع رسانی کند.

وی گفت: صدا و سیما نیز باید نسبت به اجرای برنامه های آموزشی و ترغیبی برای صرفه جویی در مصرف آب و برق اقدام کند.

مدیرکل مدیریت بحران ایلام اضافه کرد: مقرر شده مراکز حساس چون اورژانس و بیمارستان ها، مراکز خدماتی و … علاوه بر مجهز بودن به ژنراتور نسبت به ایجاد فیدر برق رسانی اضافی اقدام کنند.

وی افزود: ادارات آب و برق استان نسبت به تداوم بازرسی ها برای کاهش مصرف آب و برق بر اساس مصوبات ستاد مدیریت بحران استان اقدام و نتیجه را به مدیریت بحران استان گزارش کنند.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان