یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024

رئیس کمیته امداد شهرستان بدره گفت: اجرای طرح اشتغال و پرداخت تسهیلات به نیازمندان این شهرستان در چهار ماهه امسال نسبت به مشابه سال قبل ۴۳ درصد رشد داشته است.

نقی مومنی صبح امروز در گفت وگو با آفتاب ایلام گفت: ۱۰۶ طرح اشتغالزایی برای مددجویان این شهرستان در چهار ماهه نخست امسال اجرا شده؛ برای اجرای این تعداد طرح در مجموع یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

وی ادامه داد: از این طرح های اجرا شده تعداد ۳۰ طرح از محل منابع بانکی و صندوق قرض الحسنه امداد، تعداد ۴۳ طرح از طریق راهبر شغلی و با اعطای تسهیلات و تعداد ۳۲ طرح نیز از طریق کاریابی در موسسات برای مددجویان اجرا شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان بدره گفت: طرح های اجرا شده در زمینه دامداری، گاوداری، پرورش گاو شیری، قالیبافی، صنایع دستی و دیگر مشاغل کوچک و خانگی بوده است.

مومنی در ادامه با عنوان اینکه در سال جاری از طریق راهبرهای شغلی اقدام به آموزش اشتغال برای مددجویان تحت حمایت کرده ایم گفت: بعد از برگزاری این دوره های آموزشی با پرداخت تسهیلات زمینه ایجاد شغل را برای استقلال معیشتی خانواده ها فراهم کرده ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال در حوزه اشتغال برنامه های پیش بینی شده است گفت: اجرای طرح اشتغال و پرداخت تسهیلات به نیازمندان این شهرستان در چهار ماهه امسال نسبت به مشابه سال قبل ۴۳ درصد رشد داشته است.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان