دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

استاندار ایلام تاکید کرد: پزشکان در خط مقدم نبرد با کرونا نقش بی بدیل و تعیین کننده ای ایفا کرده و می کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری ایلام، محمد نوذری روز دوشنبه در پیامی به مناسبت روز پزشک  اظهار داشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری اول شهریورماه زادروز حکیم و دانشمند پرآوازه ی ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک فرصت مغتنمی برای تقدیر از زحمات سپید پوشانی است که «سلامتی» ارمغان و ره آورد کار و تلاش آنها برای مردم است.

واقعیت آن است که در طول ادوار مختلف تاریخ، بشریت هیچ گاه از خدمات این قشر شریف و زحمت کش بی نیاز نبوده و علیرغم پیشرفت های شگرف در عرصه های مختلف، خدمات و مسؤلیت های جامعه پزشکی، همواره ارزشمند، حائز اهمیت و حیاتی بوده است.

و امروز با ظهور یک پدیده شوم بنام کرونا شاهد فداکاری بیش از پیش پزشکان در حفظ سلامت مردم در نبرد با این دشمن نامرئی هستیم و اینجا بایست گفت که آنان تاکنون در خط مقدم نبرد با این ویروس منحوس نقش بی بدیلی و تعیین کننده ای داشته اند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت، فرا رسیدن «روز پزشک» را به همه پزشکان فرهیخته و خانواده بزرگ پزشکی کشور و استان ایلام صمیمانه تبریک عرض نموده و با ارج نهادن به ماه ها زحمات وتلاش شبانه روزی و ایثارگرانه این قشر فداکار در عرصه مقابله با ویروس کرونا، از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون و سرافرازی همه این عزیزان در انجام رسالت حرفه ای و ارائه خدمات شایسته و مورد رضایت خلق و خالق را مسئلت می نمایم.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان