دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

مسوول بسیج سازندگی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: هلیلان درماه گذشته میزبان ۱۳۰ نفر از گروه های جهادی دانشگاه صنعتی شریف بوده که در روستاهای هلیلان و در خصوص محرومیت زدایی فعالیت کردند.

علی ملک زاده ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: هلیلان درماه گذشته میزبان ۱۳۰ نفر از گروه های جهادی دانشگاه صنعتی شریف بوده که در روستاهای هلیلان و در خصوص محرومیت زدایی فعالیت کردند.

وی افزود: توزیع کمک های مومنانه، توزیع بسته های بهداشتی، توزیع غذای گرم، قربانی در بین مردم محروم در سراسر استان ایلام و همچنین اعزام گروه های جهادی پزشکی به سراسر استان ایلام و مخصوصا شهرستان هلیلان از جمله این برنامه ها بوده است.

 مسوول بسیج سازندگی سپاه امیرالمونین(ع) استان گفت: فعالیت ها در این شهرستان با توجه به  استعداد و ظرفیتی که در گروه های جهادی و بنیادهایی که در سطح شهرستان هلیلان وجود دارد انجام می شود.

وی ادامه داد: با محوریت سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام و به نام و یاد شهدا و سرداران و سه هزار شهید استان ایلام برنامه های عمرانی و غیر عمرانی برای این شهرستان در نظر گرفته شده که در ماه های آتی در خدمت این مردم در جهت رفع محرومیت زدایی خواهیم بود.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان