سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024
 استاندار ایلام گفت: ۱۳۶ پروژه هفته دولت با اعتباری افزون بر ۴۳۶ میلیارد تومان در این استان کلنگ زنی یا افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ محمد نوذری امروز در نخستین روز از هفته دولت با حضور در مزار شهدای گمنام شهر ایلام   با اشاره به اینکه ۱۳۶ پروژه هفته دولت در ایلام کلنگ زنی و افتتاح می‌شود افزود: از مجموع این تعداد طرح ۲۲ پروژه کلنگ زنی و ۱۱۴ پروژه نیز به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: طرح های هفته دولت ایلام در حوزه‌های راه، جاده، بهداشت و درمان و سایر بخش‌ها کلنگ زنی و افتتاح می‌شود و افتتاح و کلنگ زنی این طرح‌ها موجبات اشتغال یک هزار و ۶۵۰ نفر را در استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم می‌کند.

استاندار ایلام افزود: پروژه‌های هفته دولت در ایلام بصورت متمرکز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور معاونین استاندار افتتاح و یا کلنگ زنی می‌شود.

نوذری با تاکید بر اینکه ارایه گزارش عملکردی اقدامات انجام شده موجب ایجاد وحدت بین مردم و دولت می‌شود و از سوی دیگر فضای همدلی در کشور ایجاد می‌شود افزود : مهم‌ترین ویژگی هفته دولت ارایه گزارش عملکردی خدمات نظام و دولت به مردم است و باید اقدامات انجام شده در تمامی حوزه‌ها توسط مدیران به اطلاع مردم برسد.

دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام‌گذاری شده‌ است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان