پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت: همزمان با آغاز هفته دولت ۲۰ پروژه در این شهرستان مرزی بهره برداری و یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش آفتاب ایلام،مجید عسگری روز سه شنبه در گفت وگو یی با تبریک هفته دولت بیان کرد: برای اجرای این پروژه ها اعتباری افزون بر ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه می شود.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۲ پروژه بهره برداری و هشت طرح کلنگ زنی می شود، افزود: این پروژه ها در بخش های عمرانی ، اقتصادی، خدماتی، عمران شهری و روستایی هستند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران هفته دولت را فرصتی برای بیان خدمات به مردم ذکر کرد و یادآور شد: بیان خدمات و دستاوردها موجب ایجاد امید آفرینی در مردم می شود.

عسگری به برگزاری مراسمات هفته دولت متناسب با تصمیمات ستاد کرونا اشاره کرد و یادآور شد: دستگاه ها در این فرصت باید خدمات و اقدامات نظام و دولت در عرصه های مختلف را به اطلاع مردم رسانده و از ظرفیت خبرنگاران برای انعکاس خدمات به افکار عمومی بهره گیرند.

وی با تبریک روز پزشک نیز بیان کرد: خدمات کادر درمان و پزشکی و پرستاران در این شرایط کرونایی جای تقدیر دارد و این عزیزان در خدمت به مردم همیشه پای کار هستند.

فرماندار ویژه دهلران با آرزوی توفیق برای دولت سیزدهم گفت: برای دولت سیزدهم در خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات انان نیز آرزوی موفقیت دارم.

دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام گذاری شد.

شهرستان گرمسیری دهلران در مجاورت استان خوزستان و در ۲۲۰ کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان