پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
مدیرکل آموزش و پرورش ایلام از واکسینه شدن ۸۵ درصد فرهنگیان استان در برابر کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در نشست شورای آموزش و پرورش ایلام با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در برابر بیماری کرونا گفت : ۸۵ درصد فرهنگیان ایلام واکسینه شدند.

وی با بیان اینکه تمام زیرساخت ها برای بازگشایی مدارس در اول مهرماه در استان ایلام اندیشیده شده است ، افزود : با توجه به وضع شیوع کرونا در جامعه ، به احتمال زیاد ادامه آموزش در ماه های ابتدایی سال تحصیلی جدید به صورت غیرحضوری و در بستر شاد ادامه می یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه به خانواده دانش آموزان اطمینان داد : در صورت فعالیت مدارس به صورت حضوری تمامی دستورالعمل های بهداشتی برای مقابله با کرونا در آنها رعایت می شود.

var player = videojs('player_937290_6889305',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6889305',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان