سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403| 23 April 2024

استاندار ایلام با اشاره به اینکه نقش محوری نیروی انتظامی در حفظ امنیت اجتماعی بی بدیل است، گفت: ایلام جزو استان های امن کشور است.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام،محمد نوذری عصر سه شنبه در جلسه مشترک با فرمانده انتظامی استان ایلام بیان کرد: مقوله امنیت زیر بنای توسعه، پیشرفت و شکوفایی کشور، و از اساسی ترین نیازهای هر جامعه محسوب می شود.

استاندار ایلام، با بیان اینکه امروز مأموریت های نیروی انتظامی در تمامی سطح جامعه و زندگی مردم اثرگذار است، اظهار کرد: تولید امنیت یک امر مشارکتی است و همه آحاد و اقشار مختلف جامعه در تولید امنیت سهیم هستند.

نوذری ادامه داد: نیروی انتظامی در برگزاری انتخابات کارنامه درخشانی از خود ارائه کرد و همگان شاهد بودند که به رغم تمامی توطئه های دشمنان، با حضور فعال و جهادی پلیس، مردم عزیز و انقلابی در فضائی سالم و توأم با امنیت و آرامش در انتخابات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی نماد نظم و امنیت در جامعه است، گفت: هر جا که نظم و آرامش باشد قطعاً پلیس در آنجا نقش آفرینی کرده و حضور اثربخش داشته است.

استاندار ایلام، در ادامه گفت: نیروی انتظامی که در بحران های گذشته همچون سیل و زلزله با تمام وجود پای کار بوده و ثابت کرده آماده دفاع از آرامش جامعه در شرایط مختلف است، در بحث پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نیز، از همان روزهای ابتدایی شیوع کرونا، طرح های هدفمندی را برای حفظ سلامت عمومی اجرا کرده است.

نوذری با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم با پلیس در تولید و حفظ نظم و امنیت اجتماعی، افزود: مشارکت مردم با نیروی انتظامی ضرورتی اجتناب ناپذیر در توسعه امنیت اجتماعی و پیشگیری اثربخش از جرایم و آسیب های اجتماعی است.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان