دوشنبه، 27 فروردین 1403| 15 April 2024

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: هم اکنون ۱۳ هزار مشترک در دهلران از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

عباس شمس اللهی در گفتگو با خبرنگارآفتاب ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۶۲ اشتراک پذیری جدید در مناطق شهری و روستایی دهلران صورت گرفته است، گفت: از ابتدای شروع گازرسانی به دهلران تاکنون ۱۳ هزار و ۷۱۶ مشترک از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳ واحد صنعتی و تولیدی در شهرستان دهلران گازدار شده است، افزود: تاکنون ۳۰ واحد صنعتی و تولیدی شامل مرغداری، ذرت خشک کنی، کارخانه آسفالت، کود شیمیایی و غیره گازدار شده که این مهم در راستای رفع موانع تولید انجام گردیده است.

وی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تعداد ۳۰۰ علمک و یک هزار متر شبکه پلی اتیلن در اقطار مختلف نصب و اجرا شده است.

وی بر اهمیت آماده نمودن زیرساخت های مسکن مهر تأکید و تصریح کرد: شرکت گاز اجرای گازرسانی به واحدهای مذکور را در اولویت کاری خود قرار داده بطوریکه تاکنون هفت هزار و ۷۰۰ متر شبکه و ۱۰۰ علمک در مسکن مهر دهلران و یک هزارو ۴۵۰ متر شبکه و ۱۲۶ عدد علمک در شهر موسیان انجام شده است.

شمس اللهی با بیان اینکه گازرسانی به واحدهای مسکن مهر دهلران و موسیان تکمیل شده است، تصریح کرد: شرکت گاز استان ایلام تلاش می کند به هر طریق ممکن به مشترکین در اقصی نقاط استان خدمات رسانی کند.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان