پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: همه تمهیدات لازم برای برگزاری کنگره ملی شهدای استان ایلام در آبان ماه اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام، سردار جمال شاکرمی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولان بنیاد شهید، بنیادحفظ آثار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس دروازه ورود به کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام است و نماد برنامه های کلان این هفته باید در شهر به شهر و روستا به روستا برافراشته شود.

وی تصریح کرد: در هفته دفاع مقدس، برنامه هایی همچون اجرای طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کرونا، کمک های مؤمنانه، اعزام تیم های تخصصی پزشکی به مناطق محروم، افتتاح طرح های مسکن محرومین و آبرسانی به روستاها، دیدار و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران به صورت ویژه در دستور کار قرار خواهد گرفت.

محمد حسین فولادی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ایلام نیز در این جلسه گفت: ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح ادارات و در سطح نیروهای نظامی و انتظامی استان تشکیل شده است و همه دستگاه ها ملزم به تدوین و اجرای برنامه های این هفته در فضای مجازی و حقیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی هستند.

در اولین روز از هفته دفاع مقدس، یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس با سخنرانی ویدئو کنفرانسی مقام معظم رهبری تجلیل می شوند و جامعه پیشکسوتان استان ایلام نیز در این برنامه حضور خواهند داشت.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان