یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
نماینده قم در مجلس گفت: یک سری احکام غیرقانونی در دولت قبل برای فرهنگیان صادر شده که رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه از آن جلوگیری کرده و باعث کسر حقوق فرهنگیان شده که از او می خواهیم در این باره توضیح دهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه 3 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکری اظهار داشت: هیات رئیسه مجلس باید در اولین جلسه از رئیس سازمان برنامه و بودجه دعوت کند تا در مجلس حضور پیدا کند.

وی افزود: آنچه که ما مطلع شدیم یک سری احکام غیرقانونی در دولت قبل برای فرهنگیان صادر شده، رئیس سازمان برنامه و بودجه از آن جلوگیری کرده و باعث شده در این ماه حقوق فرهنگیان کسر شود، بنابراین اگر این احکام غیرقانونی است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس سازمان برنامه و بودجه باید به نمایندگان توضیح دهد و اگر قانونی است، چرا اجرا نکرده است، لذا از هیات رئیسه مجلس درخواست دارم در اجرای بند 8 ماده 22 آیین نامه داخلی مجلس در اولین فرصت از رئیس سازمان برنامه و بودجه برای توضیح در این زمینه به مجلس دعوت صورت گیرد.

وی افزود: حقوق فرهنگیان برای نمایندگان مردم بسیار مهم است، لذا ازهیات رئیسه محترم درخواست می شود در اولین جلسه جناب آقای دکتر مسعود میرکاظمی دعوت شود تا به نمایندگان مردم در این خصوص توضیحات لازم را ارائه دهد.

محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در این خصوص پیگیری های لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان