یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به اینکه کمبود واکسن کرونا و امکانات پزشکی در ایلام فاجعه است، گفت: وزارت بهداشت باید استان ایلام را به شکل جدی مورد توجه قرار دهد.

سارا فلاحی در گفتگو با خبرنگار آفتاب ایلام ضمن تسلیت به مناسبت فوت ۱۱ نفر بر اثر بیماری مرگبار کرونا طی ۲۴ ساعت، افزود: وضعیت نگران کننده سلامت مردم در استان ایلام باعث شده به همراه سایر نمایندگان استان تمام تلاش خود را برای کمک به مردم استان و شرایط سخت کرونایی به کار بگیریم.

وی اضافه کرد: متاسفانه کمبود واکسن و امکانات و تجهیزات بیمارستانی در استان ایلام و همچنین عدم رعایت پروتکل ها در حال ایجاد یک فاجعه در استان است.

نماینده ایلام اضافه کرد: وزارت بهداشت باید استان ایلام را به شکل جدی مورد توجه قرار دهد و وزیر جدید باید تمام تلاش خود را برای مدیریت این وضعیت مرگبار به کار گیرد.

وی اضافه کرد: ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل بیمارستان ها، دانشگاه علوم پزشکی ایلام در اسرع وقت نیازمندی های خود را اعلام و اینکه باید تحرک و تلاش بیشتری داشته باشند و از همه دستگاه ها درخواست مساعدت کنند.

فلاحی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی باید هلال احمر کشور با تمام توان وارد عمل شود، افزود: نمایندگان استان برای ایجاد شرایط بهینه پیگیر امور هستند.

وی تصریح کرد: در این رابطه با جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رایزنی صورت گرفته و قرار شد واکسن و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای استان ایلام ارسال شود.

فلاحی در پایان گفت: از مردم خواهش می کنیم وقتی امکانات لازم در اختیار نداریم، حداقل خودشان پروتکل ها را رعایت کنند.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان