یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403| 21 April 2024
 ۱۰ پروژه هفته دولت هلیلان با اعتباری افزون بر ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ فرماندار هلیلان اظهار داشت: از مجموع پروژه‌های هفته دولت هلیلان هفت پروژه از اعتبارات ملی، منابع داخلی و اعتبارت دستگاه‌ها اجرایی در حوزه زیرساختی، عمرانی و ورزشی افتتاح و سه پروژه نیز کلنگ زنی شد.

سعید شهبازی افزود: گازرسانی به گلخانه صنعتی هلیلان به طول سه کیلومتر، زمین چمن مصنوعی کهره، اجرای طرح هادی در ۳۰ روستای شهرستان، احداث مسکن مددجویان نمونه‌هایی از این طرح هاست.

وی تاکید کرد: همچنین امروز پروژه‌های آبرسانی به روستای میدر علیا در دهستان زردلان، زمین چمن مصنوعی روستای شیرواند و سرچم نیز کلنگ زنی شد که امیدواریم با تزریق اعتبارات دستگاه و نهاد‌های انقلابی این پروژه‌ها در اسرع وقت به بهره برداری برسند.

شهبازی یادآور شد: هفته دولت گاز رسانی به ۱۵ روستا هلیلان نیز با اعتباری افزون بر ۲۷ میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان از منابع ملی به بهره برداری رسید.

شهرستان تازه تاسیس هلیلان با جمعیتی بالغ بر۲۰ هزار نفر به مرکزیت شهر توحید در ۹۰ کیلومتری ایلام قرار دارد.

بخش هلیلان تا بهمن ماه سال ۹۸ جزو شهرستان چرداول بود که با مصوبه هیات دولت به عنوان یازدهمین شهرستان در استان ایلام شناخته شد.

دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام‌گذاری شده است.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان