پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024

فرماندار شهرستان چرداول گفت: ۱۰ پروژه به بهره برداری و ۲ پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت کلنگ زنی می شود که برای پروژه های افتتاحی ۲۱۰ میلیارد ریال و همچنین طرح های کلنگ زنی ۸۰ میلیارد ریال هزینه شده ...

سعیدرضا کریمیان فرماندار چرداول صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار آفتاب ایلام گفت: ۱۰ پروژه به بهره برداری و ۲ پروژه عمرانی و خدماتی در هفته دولت کلنگ زنی می شود که برای پروژه های افتتاحی ۲۱۰ میلیارد ریال و همچنین طرح های کلنگ زنی ۸۰ میلیارد ریال هزینه شده و یا خواهد شد.

وی افزود: پروژه های هفته دولت در زمینه های فرهنگی، آموزشی، راه، اشتغالزایی، آسفالت، جهاد کشاورزی و توسعه شهری و روستایی است. 

فرماندار چرداول ادامه داد: طی یکسال گذشته بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال برای اجرای ۶۵ طرح و پروژه در این شهرستان هزینه شده که این طرح ها از رشد فیزیکی بین پنج تا ۹۵ درصد برخوردار هستند و برای تکمیل نهایی آنها به نگاه ویژه دولت و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیازمندیم.

کریمیان تصریح کرد: برای توسعه زیر ساخت ها و عمران شهرستان چرداول چند برنامه مهم همچون ساخت سد چناره، ارتقای آسمان آباد به بخش، چهارخطه جاده اصلی آسمان آباد، جاده سرابله - تنگ قیر، جاده سرتنگ علیمرادخانی، جاده شله کش به حمیل و جاده موشکان به شباب در اولویت ویژه قرار دارد.

فرماندار چرداول مهمترین این پروژه ها را روکش آسفالت راه های شهرستان، مجتمع پرواربندی ۲۰۰ راسی، طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت و صندوق کارآفرینی امید، سالن جلسات مجتمع ارشاد اسلامی، طرح های بنیاد مسکن و پروژه های شهرداری ها و دهیاری ها عنوان کرد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان