پنجشنبه، 30 فروردین 1403| 18 April 2024
فرماندار هلیلان گفت: ۱۰ پروژه در هلیلان به مناسبت هفته دولت با اعتباری بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی و افتتاح شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، شهبازی ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: از مجموع پروژه های هفته دولت هلیلان هفت پروژه از اعتبارات ملی، منابع داخلی و اعتبارت دستگاه ها اجرایی در حوزه زیرساختی، عمرانی و ورزشی افتتاح و سه پروژه نیز کلنگ زنی شد.

وی افزود: گازرسانی به گلخانه صنعتی هلیلان به طول سه کیلومتر، زمین چمن مصنوعی کهره، اجرای طرح هادی در ۳۰ روستای شهرستان، احداث مسکن مددجویان نمونه هایی از این طرح هاست.

فرماندار هلیلان گفت: همچنین امروز پروژه های آبرسانی به روستای میدر علیا در دهستان زردلان، زمین چمن مصنوعی روستای شیرواند و سرچم نیز کلنگ زنی شد که امیدواریم با تزریق اعتبارات دستگاه و نهادهای انقلابی این پروژه ها در اسرع وقت به بهره برداری برسند.

وی ادامه داد: هفته دولت گاز رسانی به ۱۵ روستا هلیلان نیز با اعتباری افزون بر ۲۷ میلیارد ریال توسط شرکت گاز استان از منابع ملی به بهره برداری رسید.

گفتنی است؛ این پروژه ها به مناسبت هفته دولت با اعتباری بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی و افتتاح شدند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان